„Atostogų parko“ sveikatinimo programos

Sveikatinimas

 
 

Pirmoji pasaulyje natūralaus gintaro pirtis

Natūralaus gintaro pirtyje šildomų gultų ir infraraudonųjų spindulių pagalba kartu su gintaru įšildomas ir žmogaus kūnas. Organizmas giliai įšyla ir atsipalaiduoja, o gintaras į orą paskleidžia lakiąsias medžiagas. Pirtis maloniai pakvimpa sakais, žmogaus organizmas įkvėpdamas ir per odą lengviau įsisavina naudingąsias gintaro savybes: stimuliuojami medžiagų apykaitos procesai, slopinami įvairūs uždegimai, gerėja kraujo apytaka.

Plačiau

 
 

Sveikatinimo programos

„Atostogų parko“ sveikatinimo programos yra išskirtinės, kadangi joms yra naudojami natūralūs gamtos ištekliai: sertifikuotas mineralinis geoterminis vanduo ir gydomųjų savybių turintis purvas – sapropelis. Jūsų sveikatos stiprinimui sukurtos 3–12 dienų sanatorinės programos. Remiantis atliktais moksliniais tyrimais nustatyta, kad norint pasiekti geriausią rezultatą rekomenduojamas 12 procedūrų ciklas: 5 procedūrų dienos, 2 – poilsio ir vėl 5 procedūrų dienos.

Peržiūrėti paslaugas

„Atostogų parko“ sveikatinimo vonios

Sveikatinimo vonios

Poilsiui ir sveikatos stiprinimui Jūsų laukia gausus pasirinkimas sveikatinimo vonių: perlinės, rožių žiedlapių, levandų, mineralinės geoterminės druskos, jodo bromo vonios, sūkurinė vonia dviem, pieno vonia „Kleopatra“, vonios vyrams ir moterims bei kitos sveikatinimo vonios. Procedūrų vonioje metu atpalaiduojami kūno raumenys ir nervų sistema, suaktyvėja odos aprūpinimas krauju, skatinama odos regeneracija.

Peržiūrėti paslaugas

Atostogų Parkas Palanga

Sporto klubas

Miško apsuptyje, jaukioje sporto salėje – gausus treniruoklių pasirinkimas: bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai, stacionarūs dviračiai, platus svorių pasirinkimas ir kita sporto treniruočių įranga.

Peržiūrėti paslaugas