„Atostogų parko“ sveikatinimo programos

Sveikatinimas

 
 

Pirmoji pasaulyje natūralaus gintaro pirtis

Natūralaus gintaro pirtyje šildomų gultų ir infraraudonųjų spindulių pagalba kartu su gintaru įšildomas ir žmogaus kūnas. Organizmas giliai įšyla ir atsipalaiduoja, o gintaras į orą paskleidžia lakiąsias medžiagas. Pirtis maloniai pakvimpa sakais, žmogaus organizmas įkvėpdamas ir per odą lengviau įsisavina naudingąsias gintaro savybes: stimuliuojami medžiagų apykaitos procesai, slopinami įvairūs uždegimai, gerėja kraujo apytaka.

Plačiau

 
 

8 žingsnių sveikatinimo programa

Unikali „Atostogų parko“ 8 žingsnių sveikatinimo programa sukurta norintiems pailsėti, pasisemti energijos ir sustiprinti imunitetą. Po jos jausitės žvalesni ir gyvybingesni, greičiau atgausite jėgas.

Plačiau

Sertifikuota mineralinio geoterminio vandens procedūra „Mineralų jūra“

Procedūra „Mineralų jūra“

„Atostogų parko“ pasididžiavimas – sertifikuoto mineralinio geoterminio vandens procedūra „Mineralų jūra“. Šis vanduo išgaunamas iš 2 154 m gylio gręžinio. Mokslininkai nustatė, kad „Atostogų parke“ naudojamas mineralinis geoterminis vanduo yra prisotintas mineralų: K, Mg, Ca, Cl, todėl teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių, nervų, kaulų ir raumenų sistemų būklę. Panirus į šį nepaprastą vandenį, sumažėja raumenų tonusas, išsiplečia kraujagyslės, gerėja inkstų veikla, suaktyvėja giliųjų raumenų struktūrų kraujotaka, į audinius patenka daugiau deguonies.

Peržiūrėti paslaugas

 
 

Sanatorinės programos

„Atostogų parko“ sanatorinės programos yra išskirtinės, kadangi joms yra naudojami natūralūs gamtos ištekliai: sertifikuotas mineralinis geoterminis vanduo ir gydomųjų savybių turintis purvas – sapropelis. Jūsų sveikatos stiprinimui sukurtos 3–12 dienų sanatorinės programos. Remiantis atliktais moksliniais tyrimais nustatyta, kad norint pasiekti geriausią rezultatą rekomenduojamas 12 procedūrų ciklas: 5 procedūrų dienos, 2 – poilsio ir vėl 5 procedūrų dienos.

Peržiūrėti paslaugas

„Atostogų parko“ unikalios Sapropelio procedūros

Sapropelio procedūros

Gydomųjų savybių turintis sapropelis išgaunamas iš Riauškos ežero, esančio Šilalės rajone, Žemaitijoje. Šis purvas turtingas organinėmis ir mineralinėmis medžiagomis, kurias lengvai įsisavina žmogaus organizmas. Jame esantys lipidai turi antibakterinių, antigrybelinių, priešuždegiminių savybių, jie stimuliuoja odos ląsteles. „Atostogų parke“ galite išbandyti unikalias procedūras, kurioms naudojamas 38–40 ºC temperatūros sapropelis.

Peržiūrėti paslaugas

„Atostogų parko“ praktiniai užsiėmimai su kineziterapeutu

Kineziterapija

Tai viena svarbiausių reabilitacijos priemonių, pagrįsta tuo, kad tinkami kūno judesiai padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę. „Atostogų parke“ konsultuoja profesionalūs kineziterapeutai, kurie padeda žmonėms atsigauti po ligos ar operacijos, kenčiantiesiems galvos, kaklo, nugaros ar po operacijų atsiradusius skausmus. Taip pat vyksta praktiniai užsiėmimai vaikams su kineziterapeutu – kvėpavimo, koreguojanti stuburo ir plokščiapėdystės mankšta.

Peržiūrėti paslaugas

Stuburo tempimo vandenyje procedūra

Vertikalioji vonia

Tai bendra vonios, mankštos vandenyje ir stuburo tempimo vandenyje procedūra, stiprinanti ir atpalaiduojanti raumenis, gerinanti jų trofiką, atlaisvinanti suspaustus stuburo diskus bei stuburo segmentų funkcinius blokus.

Peržiūrėti paslaugas

„Atostogų parko“ sveikatinimo vonios

Sveikatinimo vonios

Poilsiui ir sveikatos stiprinimui Jūsų laukia gausus pasirinkimas sveikatinimo vonių: perlinės, rožių žiedlapių, levandų, mineralinės geoterminės druskos, jodo bromo vonios, sūkurinė vonia dviem, pieno vonia „Kleopatra“, vonios vyrams ir moterims bei kitos sveikatinimo vonios. Procedūrų vonioje metu atpalaiduojami kūno raumenys ir nervų sistema, suaktyvėja odos aprūpinimas krauju, skatinama odos regeneracija.

Peržiūrėti paslaugas

Terapijos ir mineralinės inhaliacijos Palangoje

Terapijos ir mineralinės inhaliacijos

Druskų kambarys (haloterapija) ir mineralinės bei bičių pikio inhaliacijos stiprina imuninę sistemą, atpalaiduoja bronchus ir pasižymi priešuždegiminiu poveikiu. Tai puiki viršutinių kvėpavimo takų ligų gydymo priemonė. Deguonies terapija skatina kvėpavimo funkcijas, suteikia energijos, užtikrina, kad visas organizmas ir organai geriau funkcionuotų bei atliktų savo užduotis. „BIOPTRON“ šviesos terapija padeda gerinti mikrocirkuliaciją, kolageno gamybą ir odos kokybę bei žaizdų gijimą, malšinti skausmą.

Peržiūrėti paslaugas

Parafino vonelė kojoms

Parafino kaukės

Parafino kaukės rekomenduojamos esant nugaros ar sąnarių skausmams, efektyviai atpalaiduoja raumenis, mažina jų sąstingį ir stimuliuoja kraujotaką. Parafino vonelė atpalaiduoja pavargusias rankas ir kojas, maitina, drėkina bei gerina kraujotaką.


Peržiūrėti paslaugas

„Atostogų parko“ sporto ir sveikatingumo studija

Sporto ir sveikatingumo studija

„Atostogų parko“ sporto ir sveikatingumo studijoje galite rinktis Jums pačias maloniausias treniruotes su profesionaliais treneriais: TRX treniruotes, sveikatingumo mankštą, treniruotes su „GYMNIC“ kamuoliu ir „THERA BAND“ juostomis, pilateso mankštą, mamos ir kūdikio mankštą, vaikų mankštą su kineziterapeutu (kvėpavimo, plokščiapėdystės, koreguojanti stuburo mankšta).

Peržiūrėti paslaugas         Tvarkaraštis

Atostogų Parkas Palanga

Sporto klubas

Sporto klube treniruoja ir konsultuoja profesionalūs treneriai kineziterapeutai, kurie sudaro individualią treniruočių programą pagal fizinius duomenis ir poreikius, individualius mitybos planus, atlieka kūno sudėties analizę. Miško apsuptyje, jaukioje sporto salėje – gausus treniruoklių pasirinkimas: bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai, stacionarūs dviračiai, platus svorių pasirinkimas ir kita sporto treniruočių įranga.

Peržiūrėti paslaugas