Odoo CMS - a big picture

SPA centras

„Atostogų parko“ SPA ritualai dviems

SPA ritualai

SPA ritualų metu pajausite ramybę ir patirsite nepamirštamų akimirkų, kuriose vyrauja grožis ir harmonija. Patyrę specialistai patars, kaip išsirinkti tinkamiausią SPA ritualą, kurio metu atsipalaiduosite, atgausite jėgas, pamiršite stresą ir nuovargį bei turėsite progą padovanoti sau grožio ir išskirtines sveikatinimo procedūras. Subtili prabanga ir dėmesys tik Jums privers Jus pasijausti vieninteliu žmogumi žemėje. Praverkite duris ir ženkite žingsnį į kitokį malonumų pasaulį!

Peržiūrėti paslaugas

„Atostogų parko“ masažai - išskirtiniam atsipalaidavimui

Masažai

Išskirtiniam atsipalaidavimui ir sveikatos stiprinimui „Atostogų parko“ SPA centre Jūsų laukia gausus masažų pasirinkimas: express, veido, galvos, kaklo, pečių juostos, pėdų ir kojų masažai, masažai besilaukiančioms moterims, vaikams. Taip pat suteikiama išskirtinė galimybė išbandyti unikalius holistinius veido ir viso kūno, aromaterapinius, karštų Baltijos akmenų ir gintaro ar Baltijos smėlio pintų masažus. Visus masažus atlieka profesionalūs, ilgametę darbo patirtį turintys, aukštos kvalifikacijos specialistai.

Peržiūrėti paslaugas

„Atostogų parko“ SPA centro kūno procedūros

Kūno procedūros

Kūno stiprinimui ir odos puoselėjimui SPA centre Jūsų laukia gausus procedūrų pasirinkimas: liekninamoji elektrostimuliacijos procedūra, kūno šveitimai su mineraline geotermine druska, Baltijos gintaru, cinamonu, įvairūs kūno įvyniojimai naudojant augalų žiedus, šokoladą, Baltijos gintarą, detoksikuojantis įvyniojimas su jūros dumbliais, tempo ir kitos procedūros kūnui.

Peržiūrėti paslaugas

Veido procedūros „Atostogų parke“

Veido procedūros

Veido procedūrų metu naudojama aukščiausios kokybės „SALIN DE BIOSEL“ produkcija, kuri yra visapusiškai ekologiška. Produkcijos sudėtyje yra augalų ekstraktų, išgautų iš grūdų, vaisių ir žiedų, vitaminų, Negyvosios jūros druskos, oligoelementų, jūrų dumblių ir augalinio kolageno. Taip pat veido procedūrų metu kvalifikuoti SPA centro specialistai gali pagaminti asmeniškai Jums skirtų odos priežiūros produktų.

Peržiūrėti paslaugas

Ilgalaikis (gelinis) nagų lakavimas

Grožio paslaugos

SPA centre kvalifikuoti specialistai atlieka šias grožio procedūras: antakių korekciją ir dažymą, blakstienų priauginimą, higieninį manikiūrą, ilgalaikį lakavimą, manikiūrą vyrams, vaikams, klasikinį pedikiūrą, pedikiūrą vyrams.

Peržiūrėti paslaugas

„Atostogų parko“ soliarumų studija

Soliariumų studija

Žinant mūsų šalies klimatą, įdegti natūralioje saulėje tikras iššūkis. „Atostogų parko“ SPA centro naujausios kartos saugiuose soliariumuose įgausite lygų bronzinį įdegį, kuriuo galėsite džiaugtis ištisus metus.


Plačiau

Turkiška hamamo procedūra

Turkiškas hamamas

Hamamo procedūros metu atsiveria poros, kūnas pasiruošia priimti muilo masažą, kurio metu panirsite į tikrą muilo putų debesį. Ant šildomų marmurinių gultų atliekamos pačios maloniausios procedūros kūnui – odos paviršiaus šveitimas ir plovimas. Po hamamo procedūrų jaučiamas teigiamas poveikis organizmui – kraujotakos, limfotakos, kvėpavimo ir nervų sistemoms.

Peržiūrėti paslaugas