Odoo CMS - a big picture

Pirtys

Pirmoji pasaulyje natūralaus gintaro pirtis

 
 

Pirmoji pasaulyje natūralaus gintaro pirtis, kurioje sumontuotos apie trys tonos natūralaus Baltijos gintaro. Pirtis primena jaukų ir prabangų gintaro kambarį, ji yra visuomenei viešai prieinama pirmoji tokia pasaulyje gintaro pirtis. Sienos, lubos ir net gultai čia padengti tik natūraliu gintaru.

Kaip veikia gintaras?

Naudingas gintaro savybes išlaisvina šiluma Prieš 35-140 mln. metų susiformavęs gintaras (fosiliniai sakai) turi savybių, iš kurių svarbiausia – gintaro rūgštis.

Žmogaus organizmas nedidelį jos kiekį gamina pats, tačiau esant didesniems fiziniams ar psichologiniams krūviams, gintaro rūgšties resursai organizme greitai išnaudojami, tad silpsta imunitetas, jaučiamas nuovargis ir apatija. Gintaro rūgštis į organizmą patenka difuzijos būdu, liečiantis ar masažuojant bei gali būti įkvepiamos mikroskopinės dalelės.

Atostogų Parkas Palanga


Vokietijos Hamburgo universitetas patvirtino tradicinį teigiamą ir saugų gintaro ir fumaro rūgšties poveikį žmogaus organizme vykstančioms cheminėms reakcijoms.

Natūralaus gintaro pirtyje šildomų gultų ir infraraudonųjų spindulių pagalba kartu su gintaru įšildomas ir žmogaus kūnas. Organizmas giliai įšyla ir atsipalaiduoja, o gintaras į orą paskleidžia lakiąsias medžiagas. Pirtis maloniai pakvimpa sakais, žmogaus organizmas įkvėpdamas ir per odą lengviau įsisavina naudingąsias gintaro savybes: stimuliuojami medžiagų apykaitos procesai, slopinami įvairūs uždegimai, gerėja kraujo apytaka.

Įsigijusiems apsilankymą Vandens ir pirčių erdvėje, vienkartinis įėjimas į natūralaus gintaro „Saulės“ pirtį kainuoja 5 EUR.

Gintarinėje „Saulės“ pirtyje vienu metu rekomenduojama ilsėtis iki 15 asmenų

Rekomenduojama trukmė iki 30 min.

Daugiau informacijos tel. +370 698 37777  arba
el.p. [email protected]

Fotogalerija

Daugiau informacijos ir pirčių rezervacija:

Tel. + 370 698 37777 arba el. paštu [email protected]