Odoo CMS - a big picture

Parko virtuvėlės artimiausi renginiai

Atostogų Parkas Palanga

Kviečiame sutikti
Naujuosius 2021 metus
ATOSTOGŲ PARKE!

Pasirinkite trumpas SPA atostogas tarp didžiųjų metų švenčių, o kokybiškai pailsėję linksmai atšvęskite Naujuosius.

Jūsų laukia Naujųjų Metų sutikimas mėgaujantis sveikatą grąžinančiais Vandens erdvės malonumais, grožio ir gydomosiomis procedūromis, išskirtine šventiška vakariene ir, žinoma, fejerverkais.

Skaityti plačiau

Parko virtuvėlė

 
 

Mūsų „Parko virtuvėlėje“ patiekiamas maistas yra pagamintas su meile ir išskirtiniu rūpesčiu. Patiekalų skonis nukels į vaikystę ir primins namuose paruoštą maistą, o skonis sukurs neišdildomus prisiminimus.

Patiekalų receptai perduoti iš kartos į kartą, todėl ypač didelis dėmesys skiriamas produktų šviežumui ir aromatui. Kiekvienas patiekalas gaminamas mūsų rankomis, todėl net įprasti pietūs tampa neįtikėtina kelione po skonių pasaulį. 

„Parko virtuvėlėje“ ne tik mėgausitės skaniu maistu, bet ir pajusite autentika alsuojantį požiūrį į maistą. Čia didelis dėmesys skiriamas ne tik maisto skoniui, bet ir procesui. Siekiame, kad maistas Jums taptų tarsi ritualu, tegul prie bendro stalo karaliauja bendravimas ir šilti pokalbiai.


Rezervuoti staliukus ar pasitarti dėl meniu asortimento galite paskambinę telefonu +370 611 56510.

Veikla vykdoma pagal Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Klaipėdos departamento įsakymą dėl maisto tvarkymo subjekto registracijos Nr. 37MTSPĮ-63. 2020 m. vasario 5d.

Darbo laikas:

I-VII nuo 8:00 val. iki 23:00 val.

 Laukiame JŪSŲ  

 Meniu       Degustacijos       Pasiūlymai