Parko rančos artimiausi renginiai

Odoo image and text block

Sekmadienio ŠEIMOS pietūs
Vaikus vaišiname ledais! 😍🍨
Sekmadieniais „Parko rančoje“ – šeimų diena 🤙Užsisakius karštą patiekalą (antrieji patiekalai), vaikams ledai – DOVANŲ 👀
Daugiau informacijos ir staliuko rezervacija: 👇+370 610 00454

Šeimos pietūs - nuo 14 val. iki 18 val. Laukiame Jūsų!
Atostogų Parkas Palanga

Gyvos muzikos vakarai
"Parko rančoje"!!!

Kiekvieną penktadienį ir šeštadienį susitinkame smagiems vakarams, kuriuos gali užkurti tik "Parko ranča" ir jos šaunūs muzikantai !

Gyva muzika, šokiai, linksmybės nuo 22 val. iki ...

Cepelinų bei kitų gardžių ir sočių tradicinių lietuviškų bei ukrainietiškų patiekalų užsuk penktadieniais - sekmadieniais  nuo 14 val.

Nori rezervuoti staliuką iš anksto? Skambink +370 610 00454


                                                    Meniu

Parko ranča

Atostogų Parkas Palanga


„Parko rančoje“ – šokiai, muzika, žaidimai! Rančos garsėja savo dydžiu, stiliumi ir, žinoma, linksmybėmis. Rančų šeimininkai rengdavo dideles, amerikietiškai kultūrai būdingas keletą dienų trunkančias šventes, kurios įsimindavo ilgam, o kalbos apie nutikimus per tokius susibūrimus sklisdavo iš lūpų į lūpas.

 
 

„Atostogų parke“ duris atvėrė „Parko ranča“. Tai nauja vieta, kurioje galima skaniai pavalgyti, puikiai praleisti laiką. Virtuvė „Parko rančoje“ veikia iki 2 valandos nakties, šokiai savaitgaliais – iki 4 valandos ryto. „Parko ranča“ yra šalia rąstinių vilų. Čia pramogų užteks visiems, nes „Parko rančoje“ įrengti žaidimų automatai, smiginis, biliardo stalas, plačiaekraniai televizoriai, , o svarbiausia – erdvi aikštelė šokiams iki ryto!

Meniu asortimentas – nuo tradicinių lietuviškų patiekalų iki išskirtinio skonio kepsnių, burgerių, dešrelių, patiekiamų itin didelėmis porcijomis. Cepelinai, plokštainiai su rūkytomis ausytėmis, aštrūs vištienos sparneliai barbekiu padaže, naminiai bulvių traškučiai, sumuštiniai su naminiu majonezu, sūrio spurgos, ant grotelių keptos šlaunelės ir daug kitų patiekalų.

Mažiesiems – lietiniai, fri bulvytės, varškėtukai, o pageidaujantiems lengvesnio asortimento puikiai tiks įvairios trintų daržovių sriubos, salotos, gaivieji gėrimai.

„Parko rančoje“ Jūsų patogumui net 4 plačiaekraniai televizoriai, garso aparatūra ir daug užkandžių.

Puiki vieta žiūrėti mėgstamas rungtynes! „Parko ranča“ – žiupsnelis Amerikos visai šalia Jūsų.


Teminiai vakarai „Parko rančoje“

Kiekvienos savaitės vakarą visi atvykę į „Parko rančą“ galės ne tik būti stebėtojais, bet ir nuotaikingų teminių renginių dalyviais.

  • Penktadieniais ir šeštadieniais – Gyva muzika nuo 22 val.

 


Darbo laikas:

V-VII nuo 14:00 val. iki 4:00 val.

Meniu 

UAB „Atostogų parkas“ pasilieka teisę keisti meniu be išankstinio įspėjimo.

Taip pat rezervuoti staliukus ar pasitarti dėl meniu asortimento galite paskambinę telefonu +370 610 00454