Parko rančos artimiausi renginiai

Parko ranča

Atostogų Parkas Palanga


„Parko rančoje“ – šokiai, muzika, žaidimai! Rančos garsėja savo dydžiu, stiliumi ir, žinoma, linksmybėmis. Rančų šeimininkai rengdavo dideles, amerikietiškai kultūrai būdingas keletą dienų trunkančias šventes, kurios įsimindavo ilgam, o kalbos apie nutikimus per tokius susibūrimus sklisdavo iš lūpų į lūpas.

 
 

„Atostogų parke“ duris atvėrė „Parko ranča“. Tai nauja vieta, kurioje galima skaniai pavalgyti, puikiai praleisti laiką. Virtuvė „Parko rančoje“ veikia iki 2 valandos nakties, šokiai savaitgaliais – iki 4 valandos ryto. „Parko ranča“ yra šalia rąstinių vilų. Čia pramogų užteks visiems, nes „Parko rančoje“ įrengti žaidimų automatai, smiginis, biliardo stalas, plačiaekraniai televizoriai, , o svarbiausia – erdvi aikštelė šokiams iki ryto!

Meniu asortimentas – nuo tradicinių lietuviškų patiekalų iki išskirtinio skonio kepsnių, burgerių, dešrelių, patiekiamų itin didelėmis porcijomis. Cepelinai, plokštainiai su rūkytomis ausytėmis, aštrūs vištienos sparneliai barbekiu padaže, naminiai bulvių traškučiai, sumuštiniai su naminiu majonezu, sūrio spurgos, ant grotelių keptos šlaunelės ir daug kitų patiekalų.

Mažiesiems – lietiniai, fri bulvytės, varškėtukai, o pageidaujantiems lengvesnio asortimento puikiai tiks įvairios trintų daržovių sriubos, salotos, gaivieji gėrimai.

„Parko rančoje“ Jūsų patogumui net 4 plačiaekraniai televizoriai, garso aparatūra ir daug užkandžių.

Puiki vieta žiūrėti mėgstamas rungtynes! „Parko ranča“ – žiupsnelis Amerikos visai šalia Jūsų.


Teminiai vakarai „Parko rančoje“

Kiekvienos savaitės vakarą visi atvykę į „Parko rančą“ galės ne tik būti stebėtojais, bet ir nuotaikingų teminių renginių dalyviais.

  • Penktadieniais ir šeštadieniais – Gyva muzika nuo 21 val.

Daugiau informacijos apie teminius vakarus

 


Darbo laikas:

I-VII nuo 14:00 val. iki 4:00 val.

Meniu 

Taip pat rezervuoti staliukus ar pasitarti dėl meniu asortimento galite paskambinę telefonu +370 610 00454