Panirk į Atostogų Ritmą!

Tobulų atostogų toli ieškoti nereikia, nes mažąją Turkiją rasite visai greta – Lietuvoje! Atraskite vienintelę pasaulyje natūralaus gintaro pirtį, pasinerkite į 16 lauko ir vidaus baseinų, pasimėgaukite unikaliomis pirčių programomis, treniruotėmis vandenyje ar pasilepinkite atpalaiduojančiomis SPA procedūromis – visa tai ir dar daugiau gali Jums pasiūlyti didžiausias Vakarų Lietuvoje sveikatinimo ir gydymo kompleksas „Atostogų parkas“.

Kompleksas įsikūręs greta Lietuvos vasaros sostine vadinamo miesto Palangos, greta – nuostabūs miškai, žirgynai, pažintiniai takai, įspūdingi vienuolynų kompleksai ir viduramžių laikus siekiančios istorinės vietos.

Rinkitės Jums mieliausią pasiūlymą ir panirkite į savo atostogų ritmą visai greta, Lietuvos pajūryje!

Atostogų Parkas Palanga

Atostogos „Atostogų parke“: viskas įskaičiuota!

Vietoje šiltų kraštų, atraskite saugias atostogas čia pat, greta Palangos. „Atostogų parke“ visuomet vasara, o atvykusiems su šiuo pasiūlymu – dar ir viskas įskaičiuota!

Plačiau

Atostogų Parkas Palanga

Trumpos atostogos „Atostogų parke“

Puikių trumpųjų atostogų toli ieškoti nereikia – Mažoji Turkija yra čia pat, Palangoje! Jūsų laukia net 16 baseinų, 6 pirtys (tarp kurių unikali natūralaus gintaro „Saulės“ ir naujoji „Nefrito“ pirtys), lepinančios SPA procedūros, skanus maistas stilingame restorane, saldus miegas jaukiame viešbutyje ar mišku apsuptoje romantiškoje rąstinėje viloje.

Plačiau

Atostogų Parkas Palanga

VIP apsilankymas „Viskas įskaičiuota“

Lengva ilsėtis kūnu ir mintimis, kai viskas įskaičiuota... Mėgaukitės viskuo ir paverskite dieną „Atostogų parke“ tobulomis atostogomis!

Plačiau