Mažoji Turkija LIETUVOJE!

Tobulų atostogų toli ieškoti nereikia, nes mažąją Turkiją rasite visai greta – Palangoje! Atraskite vienintelę pasaulyje natūralaus gintaro pirtį, pasinerkite į 16 lauko ir vidaus baseinų, pasimėgaukite unikaliomis pirčių programomis, treniruotėmis vandenyje ar pasilepinkite atpalaiduojančiomis SPA procedūromis – visa tai ir dar daugiau gali Jums pasiūlyti didžiausias Vakarų Lietuvoje sveikatinimo ir gydymo kompleksas „Atostogų parkas“.

Greta – nuostabūs miškai, žirgynai, pažintiniai takai, įspūdingi vienuolynų kompleksai ir viduramžių laikus siekiančios istorinės vietos.

Rinkitės Jums mieliausią pasiūlymą ir panirkite į savo atostogų ritmą Lietuvos pajūryje!

Atostogos „Atostogų parke“: viskas įskaičiuota!

Vietoje šiltų kraštų, atraskite saugias atostogas čia pat, greta Palangos. „Atostogų parke“ visuomet vasara, o atvykusiems su šiuo pasiūlymu – dar ir viskas įskaičiuota!

Jūs nusipelnėte bent savaitės kūną ir dvasią stiprinančio poilsio „Atostogų parke“, kurio metu atrasite vidinę ramybę ir pasisemsite puikių įspūdžių.

Trukmė: nuo 6 nakvynių.

Plačiau

 
 

Trumpos atostogos „Atostogų parke“

Puikių trumpųjų atostogų toli ieškoti nereikia – Mažoji Turkija yra čia pat, Palangoje! Jūsų laukia net 16 baseinų, 6 pirtys (tarp kurių unikali natūralaus gintaro „Saulės“ ir naujoji „Nefrito“ pirtys), lepinančios SPA procedūros, skanus maistas stilingame restorane, saldus miegas jaukiame viešbutyje ar mišku apsuptoje romantiškoje rąstinėje viloje.

Trukmė: nuo 2 nakvynių.

Plačiau

Atostogų Parkas Palanga

VIP apsilankymas
„Viskas įskaičiuota“

Lengva ilsėtis kūnu ir mintimis, kai viskas įskaičiuota... Mėgaukitės viskuo ir paverskite dieną „Atostogų parke“ tobulomis atostogomis!

Trukmė: 1 diena.

Plačiau