Odoo CMS - a big picture

Sutikite Šv. Kūčių vakarą „Atostogų parke“ su broliu Astijumi

 
 

Gruodžio 24 dieną 19:00 val. tradicinei Šv. Kūčių vakarienei „Parko virtuvėlėje“ prie bendro 12-kos patiekalų stalo Jus pakvies brolis Astijus.

Neišsenkantį gerumą, toleranciją ir išmintį aplinkiniams spinduliuojantis brolis Astijus yra ypatingai mylimas žmonių.


Palaimins brolis Astijus

Po trumpos maldos ir palaiminimo dalinsimės ne tik gausiomis 12-kos patiekalų vaišėmis, bet ir jaukiu buvimu nedideliame svečių rate, šventine nuotaika, smagiais pašnekesiais, dar negirdėtomis istorijomis ir gražiausiomis Kūčių tradicijomis.

Atostogų Parkas Palanga

Tradiciniai žaidimai su žolininke Danute

Įdomius faktus, smagias istorijas apie senąsias Šv. Kūčių tradicijas papasakos ir tradicinius žaidimus praves Lietuvos „Žolinčių akademijos“ prezidentė Danutė Kunčienė. Daug žinių ir išskirtinės patirties sukaupusi D. Kunčienė pasakos apie apie senolių tradicijas, skirtingiems Lietuvos regionams būdingus Kūčių patiekalus ir jų reikšmes ir kvies žaisti tradicinius lietuviškus Šv. Kūčių žaidimus.

Atostogų Parkas Palanga


Nuolat skubančiame pasaulyje laikas tapo didžiausia dovana, kurią galime vieni kitiems įteikti. Šventų Kūčių vakarą visi nusipelnėme sutikti prie tradicinio 12-kos patiekalų stalo šventiškai nusiteikusios draugijos apsuptyje.

Susiburkime jaukiam Šv. Kūčių vakarui!

Gruodžio 24 dieną 19 val. 
Suaugusiajam 35 Eur, vaikui 15 Eur.
Vietų kiekis ribotas.

Rezervuokite vietas +370 611 56510 arba [email protected]