Odoo CMS - a big picture

Sutikite Šv. Kūčių vakarą „Atostogų parke“

Nuolat skubančiame pasaulyje laikas tapo didžiausia dovana, kurią galime vieni kitiems įteikti. Šventų Kūčių vakarą visi nusipelnėme sutikti prie tradicinio 12-kos patiekalų stalo šventiškai nusiteikusios draugijos apsuptyje.

 
 

Jei esate vieni ar turite nedidelę šeimą ir stebuklingą Kūčių vakarą norėtumėte sutikti mieloje draugijoje, kviečiame Jus gruodžio 24 dieną 20:00 val. į tradicinę Šv. Kūčių vakarienę „Parko virtuvėlėje“. Nedideliame svečių rate dalinsimės jaukiu buvimu, šventine nuotaika ir gražiausiomis Kūčių tradicijomis.


Palaimins brolis Astijus

Prie bendro Šv. Kūčių stalo pakvies brolis Astijus. Po trumpos maldos ir palaiminimo, dalinsimės ne tik gausiomis 12-kos patiekalų vaišėmis, bet ir smagiais pašnekesiais, dar negirdėtomis istorijomis. Neišsenkantį gerumą, toleranciją ir išmintį aplinkiniams spinduliuojantis brolis Astijus ypatingai mylimas žmonių.

Atostogų Parkas Palanga


Tradiciniai žaidimai su žolinte Danute

Daug žinių ir išskirtinės patirties sukaupusi Lietuvos Žolinčių akademijos prezidentė Danutė Kunčienė papasakos apie stebuklus ir prietarus, kuriais tikėjo mūsų senoliai. Prie bendro Kūčių stalo atgims tradiciniai Kūčių stalo žaidimai.

Susiburkime jaukiam Šv. Kūčių vakarui!

Gruodžio 24 dieną 20 val. 
Suaugusiajam 25 Eur, vaikui 15 Eur.
Vietų kiekis ribotas.

IŠPARDUOTA!