Konferencijų salės nuoma Palangoje

Konferencijos, šventės ir maitinimas

Atostogų Parkas Palanga

Parko virtuvėlė

„Parko virtuvėlėje“ ne tik mėgausitės skaniu maistu, bet ir pajusite autentika alsuojantį požiūrį į maistą. Čia didelis dėmesys skiriamas ne tik maisto skoniui, bet ir procesui.

Skaityti plačiau

Atostogų Parkas Palanga

Parko ranča

„Parko rančoje“ – šokiai, muzika, žaidimai! Rančos garsėja savo dydžiu, stiliumi ir, žinoma, linksmybėmis. Rančų šeimininkai rengdavo dideles, amerikietiškai kultūrai būdingas keletą dienų trunkančias šventes, kurios įsimindavo ilgam, o kalbos apie nutikimus per tokius susibūrimus sklisdavo iš lūpų į lūpas.

Skaityti plačiau

Konferencijų salė „Palanga“

Konferencijų ir pokylių salės bei vieta masiniams renginiams

Jūsų konferencijoms, seminarams, prezentacijoms, menininkų plenerams ir verslo susitikimams ar renginiams siūlome skirtingas sales ir erdves. Konferencijų salė „Palanga“ įrengta 2 aukšte. Ji geriausiai pritaikyta konferencijų organizavimui. Rekomenduotina iki 140–180 žmonių. Pokylių salė – šviesi ir jauki salė, kurioje – panoraminiai langai su puikiu gamtovaizdžiu. Joje talpinama iki 120 svečių.

Skaityti plačiau

Restoranas „Parko virtuvėlė“

Maitinimo ir renginių organizavimo paslaugos

Gardžiu, su meile ir atidumu detalėms pagamintu maistu mėgaukitės savo įmonės vakarėlio, konferencijos, banketo ar asmeninės šventės metu „Atostogų parke“ arba bet kurioje kitoje Jūsų pasirinktoje Lietuvos vietoje.

Skaityti plačiau

Atostogų Parkas Palanga

Baras „Prie pirties“

Baras „Prie pirties“ yra Vandens ir pirčių erdvėje. Šiame bare galite užsisakyti įvairiausių užkandžių, gaiviųjų gėrimų, žolelių arbatų, šviežiai spaustų sulčių ar įvairių kokteilių.

Bare atsiskaityti už maistą ir gėrimus galėsite tam skirtoje vietoje priglaudę specialų laikroduką, o sąskaitą apmokėsite registratūroje išeidami.

Daugiau informacijos:

+370 698 37777 arba [email protected]