Juodai geri pasiūlymai laukia Jūsų

Tik per JUODĄJĮ IŠPARDAVIMĄ („Black Friday“) Jūsų laukia JUODAI geri „Atostogų parko“ pasiūlymai!

Pasinaudokite išskirtine proga įsigyti trokštamą poilsį už palankesnę kainą.

Speciali kaina galioja tik šią savaitę (iki 2020 m. lapkričio 29 d.), o įsigiję poilsį juo galėsite pasinaudoti Jums patogiu metu.

Atostogų Parkas Palanga

4 žingsnių vandens procedūrų gydomoji dienos programa

Šiame dinamiškame ir nuolat besikeičiančiame pasaulyje svarbiausia išlikti sveikam. Jei norite sustiprinti artimųjų imunitetą, atsparumą peršalimo ligoms, prisotinti kūną naudingų mineralų ir išlikti fiziškai aktyviems kviečiame dovanoti vandens procedūrų 4 žingsnių gydomosios dienos programą.

Į programą įeina šios procedūros Vandens erdvės baseinuose: Kneipo terapija, mankšta su kineziterapeutu arba povandeniniais dviračiais treniruočių baseine, kraujotaką gerinantis hidromasažinis baseinas ir gydomoji mineralinio geoterminio vandens procedūra „Mineralų jūra“. Su šiuo pasiūlymu Jūs taip pat galėsite pasimėgauti šildomosiomis grožio procedūromis „Riauškos" ir garinėse „Nefrito", „Druskų" patalpose.

Įsigykite už 19 EUR vietoje 89 EUR

Plačiau

Atostogų Parkas Palanga

Poilsis „Atostogų parko“ viešbutyje su pusryčiais

Saugus kelių dienų atokvėpis jaukiame viešbutyje arba viloje – tai, ko reikia norintiems pabėgti nuo kasdienybės. Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia gardūs ir įvairūs pusryčiai, poilsis Vandens erdvėje su 4 žingsnių programa ir itin platus atpalaiduojančių ir sveikatą stiprinančių paslaugų asortimentas medicinos centre „Natura Termo SPA“.

Įsigykite dabar, ir ilsėkitės Jums patogiu metu!

2 nakvynės DVIEMS su pusryčiais už 109 EUR vietoje 140 EUR darbo dienomis ir 169 EUR vietoje 252 EUR savaitgaliais

Plačiau