Atostogų parkas

„Atostogų parkas“ – tai didžiausias gydymo ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 16 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai.

Komplekse kviečiama mėgautis vandens pramogomis, unikaliomis pirčių programomis, SPA ir sveikatinimo procedūromis, apsistoti viešbutyje ar miško apsuptyje esančiose rąstinėse vilose.


Plačiau...

 
 
Teminiai vakarėliai „Parko rančoje“

Apgyvendinimas

Kviečiame apsistoti pagrindinio komplekso pastato 3 aukšte įsikūrusiame viešbutyje ar miško apsuptyje esančiose rąstinėse vilose.

Plačiau...

Sveikatinimas

Siūlome rinktis iš daugiau nei 50 procedūrų, puoselėjančių Jūsų sveikatą: sveikatinimo programas, atpalaiduojančias vonias ir kitas sveikatai palankias ir imunitetą stiprinančias procedūras.

Plačiau...

Sveikatinimas „Atostogų parke“ - daugiau nei 50 procedūrų
„Atostogų parko“ SPA paslaugos

Sveikatingumas ir gydymas

Efektyviai sustiprinti organizmą ar atgauti prarastą sveikatą kviečiame įvairiose gydymo ir sveikatingumo programose ir procedūrose. Jų metu naudojamas gydomasis mineralinis geoterminis vanduo, gydomasis purvas sapropelis, gydomieji masažai, vertikalios vonios, perlinės vonios, haloterapija, ir daugelis kitų. Šias procedūras atlieka tik reikalingas kvalifikacijas įgiję specialistai ir gydytojai.

Plačiau...

SPA centras

SPA centras kviečia į grožio karaliją, įsikūrusią komplekso 2 aukšte. Norinčiuosius puoselėti sveikatą, surasti energijos šaltinį, atsikratyti kasdienės įtampos ar trokštančiuosius save palepinti natūraliomis gamtos procedūromis kviečiame išbandyti išskirtines SPA paslaugas.

Plačiau...

„Atostogų parko“ SPA paslaugos
„Atostogų parko“ SPA paslaugos

Baseinai ir pirtys

Siūlome 16 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatos stiprinimui, 5 pirtis su profesionalių pirties meistrų vedamomis unikaliomis pirties programomis Jūsų kūno stiprinimui.

Plačiau...

„Atostogų parko“ salės konferencijoms ir renginiams

Konferencijos ir šventės

Jūsų konferencijoms ir renginiams siūlome įvairias sales ir erdves. Taip pat pasirūpinsime maitinimu ir kavos pertraukėlėmis renginių metu.

Plačiau...

Sporto klubas

Miško apsuptyje, jaukioje sporto salėje – gausus treniruoklių pasirinkimas: bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai, stacionarūs dviračiai, platus svorių pasirinkimas ir kita sporto treniruočių įranga.

Plačiau...

„Atostogų parko“ sporto klubas
cOdoo image and text block

Pramogos

Jūsų įsimintinam laisvalaikiui „Atostogų parke“ laukia gausybė pramogų vaikams ir suaugusiesiems: Vaikų virtualios realybės kambarys, vaikų gimtadieniai, kubilo ir lauko pirties bei dviračių nuoma bei kita.

Plačiau...

Lankytojų atsiliepimai