„Atostogų parko“ sveikatinimo programos

Sveikatingumas ir gydymas

„Atostogų parko“ unikalios Sapropelio procedūros

Gydomosios procedūros

Efektyviai sustiprinti organizmą ar atgauti prarastą sveikatą kviečiame įvairiose gydymo ir sveikatingumo programose ir procedūrose. Jų metu naudojamas gydomasis mineralinis geoterminis vanduo, gydomasis purvas sapropelis, gydomieji masažai, vertikalios vonios, perlinės vonios, haloterapija, ir daugelis kitų. Šias procedūras atlieka tik reikalingas kvalifikacijas įgiję specialistai ir gydytojai.

Peržiūrėti paslaugas

Sertifikuota mineralinio geoterminio vandens procedūra „Mineralų jūra“

Gydomoji procedūra „Mineralų jūra“

„Atostogų parko“ pasididžiavimas – sertifikuoto mineralinio geoterminio vandens gydomoji procedūra „Mineralų jūra“. Šis vanduo išgaunamas iš 2 154 m gylio gręžinio. Mokslininkai nustatė, kad „Atostogų parke“ naudojamas mineralinis geoterminis vanduo yra prisotintas mineralų: K, Mg, Ca, Cl, todėl teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių, nervų, kaulų ir raumenų sistemų būklę. Panirus į šį nepaprastą vandenį, sumažėja raumenų tonusas, išsiplečia kraujagyslės, gerėja inkstų veikla, suaktyvėja giliųjų raumenų struktūrų kraujotaka, į audinius patenka daugiau deguonies.

Peržiūrėti paslaugas

„Atostogų parko“ unikalios Sapropelio procedūros

Gydomosios sapropelio procedūros

Gydomasis sapropelis išgaunamas iš Riauškos ežero, esančio Šilalės rajone, Žemaitijoje. Šis purvas turtingas organinėmis ir mineralinėmis medžiagomis, kurias lengvai įsisavina žmogaus organizmas. Jame esantys lipidai turi antibakterinių, antigrybelinių, priešuždegiminių savybių, jie stimuliuoja odos ląsteles. „Atostogų parke“ galite išbandyti unikalias procedūras, kurioms naudojamas 38–40 ºC temperatūros sapropelis.

Peržiūrėti paslaugas

„Atostogų parko“ praktiniai užsiėmimai su kineziterapeutu

Gydomoji kineziterapija

Tai viena svarbiausių reabilitacijos priemonių, pagrįsta tuo, kad tinkami kūno judesiai padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę. „Atostogų parke“ konsultuoja profesionalūs kineziterapeutai, kurie padeda žmonėms atsigauti po ligos ar operacijos, kenčiantiesiems galvos, kaklo, nugaros ar po operacijų atsiradusius skausmus. Taip pat vyksta praktiniai užsiėmimai vaikams su kineziterapeutu – kvėpavimo, koreguojanti stuburo ir plokščiapėdystės mankšta.

Peržiūrėti paslaugas

Stuburo tempimo vandenyje procedūra

Gydomoji vertikalioji vonia

Tai bendra vonios, mankštos vandenyje ir stuburo tempimo vandenyje gydomoji procedūra, stiprinanti ir atpalaiduojanti raumenis, gerinanti jų trofiką, atlaisvinanti suspaustus stuburo diskus bei stuburo segmentų funkcinius blokus.

Peržiūrėti paslaugas

„Atostogų parko“ sveikatinimo vonios

Gydomosios vonios

Gydomųjų procedūrų vonioje metu atpalaiduojami kūno raumenys ir nervų sistema, suaktyvėja odos aprūpinimas krauju, skatinama odos regeneracija.

Peržiūrėti paslaugas

Terapijos ir mineralinės inhaliacijos Palangoje

Gydomosios terapijos ir mineralinės inhaliacijos

Druskų kambarys (haloterapija) ir mineralinės bei bičių pikio inhaliacijos gydo imuninę sistemą, atpalaiduoja bronchus ir pasižymi priešuždegiminiu poveikiu. Tai puiki viršutinių kvėpavimo takų ligų gydymo priemonė. Deguonies terapija skatina kvėpavimo funkcijas, suteikia energijos, užtikrina, kad visas organizmas ir organai geriau funkcionuotų bei atliktų savo užduotis. „BIOPTRON“ šviesos terapija padeda gerinti mikrocirkuliaciją, kolageno gamybą ir odos kokybę bei žaizdų gijimą, malšinti skausmą.

Peržiūrėti paslaugas

Parafino vonelė kojoms

Gydomosios parafino kaukės

Gydomosios parafino kaukės rekomenduojamos esant nugaros ar sąnarių skausmams, efektyviai atpalaiduoja raumenis, mažina jų sąstingį ir stimuliuoja kraujotaką. Parafino vonelė atpalaiduoja pavargusias rankas ir kojas, maitina, drėkina bei gerina kraujotaką.


Peržiūrėti paslaugas

„Atostogų parko“ sporto ir sveikatingumo studija

Sporto ir sveikatingumo studija

„Atostogų parko“ sporto ir sveikatingumo studijoje galite rinktis Jums pačias maloniausias treniruotes su profesionaliais treneriais: sveikatingumo mankštą, treniruotes su „GYMNIC“ kamuoliu ir „THERA BAND“ juostomis, mamos ir kūdikio mankštą, vaikų mankštą su kineziterapeutu (kvėpavimo, plokščiapėdystės, koreguojanti stuburo mankšta).

Peržiūrėti paslaugas         Tvarkaraštis