Specialus pavasario pasiūlymas:
Dvi privačios baseino erdvės ir pirtis tik JUMS

Pasiūlymai galioja iki 2021 m. gegužės 21 d.

Kartu su vis labiau sužaliuojančia gamta ir vis dažniau skruostus pakutenančiais saulės spinduliais, kviečiame pasitikti pavasarį atsinaujinus, gerai pailsėjus ir puikios nuotaikos!

Jūs nusipelnėte pajusti atgaivą, kuri pajuntama po karštos pirties atsigaivinus baseine, todėl parengėme Jums, Jūsų šeimai ar Jūsų namų ūkiui net du puikius pavasario pasiūlymus!

Atostogų Parkas Palanga

1 PASIŪLYMAS: lauko pirtis „Širšių lizdas“ + šaltasis lauko baseinas + viena iš trijų pasirinktų vidaus baseinų erdvių (sportinis, plaukimo arba hidromasažinis)

Pasiūlymo kaina:

  • Lauko pirtis „Širšių lizdas“ kartu su šalto vandens lauko baseinu bei vienu iš trijų pasirinktų vidaus baseinų erdvių – 2 val. 100 EUR. (1 val. – baseino erdvėje; 1 val. – pirtyje)


Galima rinktis ir atskirai:

  • Lauko pirtis „Širšių lizdas“  + lauko šaltasis baseinas – 1 val. 50 EUR.

  • 1 val. privataus baseino erdvės nuomos kaina 1 šeimos ūkiui - 60 EUR.

2 PASIŪLYMAS viešbučio svečiams (1 šeimai ir (ar) vieno namų ūkio nariams):

  • Lauko pirtis „Širšių lizdas“ + šalto vandens baseinas 1 val. pasiūlymo kaina – tik 20 EUR.

SVARBU žinoti:

  • Baseinų erdvės ir lauko pirties paslaugos teikiamos pagal išankstinę registraciją.

  • Siekiant užtikrinti karantino reikalavimus, užsisakius lauko pirtį „Širšių lizdas“ su vidaus baseino erdve pereiti iš vidaus baseino erdvės į lauko pirtį „Širšių lizdas“ (arba atvirkščiai) galima tik 1 kartą.

  • Visos „Atostogų parko“ erdvės yra periodiškai dezinfekuojamos ir vėdinamos, tikrinama lankytojų kūno temperatūra, siekiant užtikrinti visų lankytojų saugumą.

  • Pirties “Širšių lizdas” paslaugos yra teikiamos vadovaujantis šiuo metu galiojančiais LR Vyriausybės įsakymais ir nurodymais, užtikrinant kitas valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

  • Nepamirškite su savimi turėti maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, šlepetes ir jei pageidaujate chalatą. Šios priemonės į pasiūlymo kainą neįeina. Chalatą ir rankšluostį galite išsinuomoti „Atostogų parke“ už papildomą mokestį.

Daugiau informacijos ir išankstinė registracija sunakvyne+370 614 26988 arba [email protected]

Daugiau informacijos ir išankstinė registracija be nakvynės+370 698 37777 arba [email protected]