Dovanų idėjos vyrams

 

Norite nustebinti mylimą vyrą? Lapkričio 19 dieną pasaulis minės Tarptautinę vyrų dieną, kurios proga mylimus vyrus galite nustebinti ir Jūs. Su šiomis dovanų idėjomis galite juos nustebinti ne tik maloniomis, bet ir sveikatai naudingomis staigmenomis. Pateikiame Jums dovanų idėjas, kuriomis labiausiai džiaugiasi ir vertina „Atostogų parko“ lankytojai vyrai.

Padėkite prisijaukinti gydymą

Neleiskite savo mylimam vyrui numoti ranka į sveikatą. Ilgas laukimas eilėse ir nejaukūs kabinetai noro gydytis vyrams tikrai neprideda, todėl vizitai pas gydytojus tampa atidėliojami iki paskutinės minutės. „Atostogų parke“ esančiame medicinos centre „Natura Termo SPA“ į gydomąsias procedūras patenkama nelaukiant eilėse, o sveikata taisoma maloniomis procedūromis prabangioje aplinkoje. Nepraleiskite progos sutaupyti laiko, lėšų ir padėkite vyrams prisijaukinti gydomąsias procedūras. Gydomosios dienos programos efektyviai pašalins sveikatos problemas vos per vieną dieną. Dažniausiai pasirenkamos dienos gydymo programos:

Odoo - Sample 1 for three columns

Dienos programa „Stiprink nugarą“

Vos per vieną šios programos dieną gausite profesionalią gydytojo konsultaciją ir eilę efektyvių procedūrų, padėsiančių numalšinti ar gerokai sumažinti nugaros skausmus.

88,00 €

Dovanoti

Odoo - Sample 2 for three columns

Dienos programa „Pasirūpink sąnariais“

Sąnarių maudimas, skausmai ar ligos retai kada praeina savaime. Vos per vieną dieną gaukite profesionalią gydytojo konsultaciją ir efektyvias procedūras sąnarių skausmo malšinimui.

76,00 €

Dovanoti

Odoo - Sample 3 for three columns

Dienos programa „Sportuok kitaip“

Aktyvus judėjimas – didžiausia dovana kūnui. Tinkamai parinkti judesiai gydo, padeda efektyviau lavinti kūną ir aktyviu judėjimu džiaugtis kiek įmanoma ilgiau.

79,00 €

Dovanoti

Įtampą iškeiskite į atsipalaidavimą

Leiskite, kad Jūsų vyrų mintys būtų skaidrios, dovanokite atpalaiduojančias, nerimą, įtampą nuimančias SPA procedūras. Po medicinos centre atliekamų kūno, veido, nugaros masažų vyrai jausis kaip po gerų atostogų. O jei stinga laiko romantikai, galite pasirinkti SPA ritualą dviem.

Odoo - Sample 1 for three columns

Galvos, kaklo, pečių juostos masažas

Galvos, kaklo, pečių juostos masažas padeda išvengti kaklo įsitempimo ir skausmo.

45,00 €

Dovanoti

Odoo - Sample 2 for three columns

Gydomasis nugaros masažas

Gydomasis nugaros masažas efektyviai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, padeda malšinti skausmą.

49,00 €

Dovanoti

Dovanokite išskirtinį atokvėpį rąstinėje viloje su privačiu kubilu

Rasti poilsį atokvėpiui ir romantiškoms akimirkoms norisi visada. Natūralaus miško apsuptyje įsikūrusios rąstinės vilos – tikra privataus poilsio mėgėjų oazė. Po atviru dangumi pasinerti į šilto sūkurinio vandens kubilą ir klausytis miško garsų – romantika, kurios nusipelnė Jūsų mylimas vyras. Viloje spragsintis židinys atvers širdis atviriems pokalbiams. Jei ilsėtis nuspręsite drauge, ši dovana bus vertinga ne tik vyrui, bet ir Jums! Geriausias šio sezono pasiūlymas:

Odoo - Sample 1 for three columns

Rąstinė vila ir privatus kubilas su masažinėmis srovėmis

Pasimėgaukite tikra privataus poilsio mėgėjų oaze gamtos apsuptyje!

Nuo 179,00 €

Dovanoti Rezervuoti

Dovanokite kūną stiprinančias pramogas

Jūsų vyras mėgsta sportuoti ar norėtų pradėti, bet vis neranda laiko? Tuomet dovana – abonementas į sporto klubą ar abonementas į Vandens ir pirčių erdvę jam bus tinkamiausia dovana. Gamtos apsuptyje esantį iš natūralaus medžio suręstą sporto klubą pamils net ir tie, kurie ne itin mėgo sportuoti. O gaivinantys vandens baseinai ir pirtys su lietuviškomis pirties programomis pamilti sportą padės dar labiau.

Odoo - Sample 1 for three columns

Sporto klubo abonementas

Mėgaukitės ramia aplinka ir visa kokybiškam sportui būtina įranga. Treniruotę galite derinti su maloniu apsilankymu Vandens ir pirčių erdvėje.

Nuo 30,00 €

Dovanoti

Odoo - Sample 2 for three columns

Vandens ir pirčių erdvės abonementas

Jūsų laukia šilti baseinai ir pirtys, unikalios žemaitiškos pirčių programos ir nemokamos trenoruotės vandenyje.

Nuo 206,00 €

Dovanoti

Suteikite laisvę rinktis

Nesate tikra, kokios dovanos išties geistų jūsų vyras? „Atostogų parko“ dovanų kuponai galioja net 12 mėn. nuo jų įsigijimo datos, o panaudoti jį galima beveik visoms čia teikiamoms paslaugoms: poilsiui šiltuose baseinuose ir pirtyse, SPA ir gydomosioms procedūroms, viešbučio paslaugoms ir net gardiems „Parko virtuvėlės“ patiekalams. Jums tereikia pasirinkti norimą dovanoti sumą, o vyrui teliks pasirinkti ir suplanuoti nepakartojamą poilsį „Atostogų parke“:

Odoo - Sample 1 for three columns

Dovanų kuponas

Rinkitės norimą sumą ir dovanokite laisvę rinktis!

Nuo 30,00 €

Dovanoti