Nuolaidos ŠEIMOMS – kiekvieną dieną 

Palepinkite pavasarine šiluma save ir savo ŠEIMĄ! Juk taip gera mėgautis šiltais vandens purslais po atviru dangumi pasinėrus į žydrus baseinų vandenis ar saulės spinduliais patogiai išsitiesus ant gultų. Juolab, kad „Atostogų parko“ lauko erdvę supa miškai, kurie sudaro užuovėją. Todėl vasaros sezoną čia galima atidaryti ir anksčiau. 

Artėjančios Tarptautinės šeimos dienos proga, kuri minima gegužės 15 d. primename Jums apie tai, kaip vertinami yra mūsų klientai – ŠEIMOS su vaikais. Joms NUOLAIDOS apsilankymams baseinuose ir pirtyse ar apgyvendinimui suteikiamos kone kasdien! 

Poilsis su nakvyne

Trokštate ramaus poilsio su nakvyne pajūryje? Šeimoms su vaikais apsistoti tobulam poilsiui natūraliame miške galime pasiūlyti rąstines vilas. Teritorija yra aptverta, toli nuo gatvių, stebima vaizdo kameromis, todėl čia saugu poilsiauti vaikams ir džiaugtis poilsiu gamtoje. Apsistoti galima ir su augintiniais – rąstinės vilos yra draugiškos naminiams gyvūnams. Šeimoms su vaikais turime parengę išskirtinį pasiūlymą, kuriuo pasinaudojus vaikai MAUDOSI, VALGO IR GYVENA poilsio ir sveikatingumo komplekse NEMOKAMAI. Suskubkite! Gegužis – paskutinis mėnuo, kai galioja šis pasiūlymas. 

Apsilankymas baseinuose ir pirtyse 

Su šeima praleistas laikas – gražiausias, o įspūdžiai – prasmingiausi. Dovanokite savo šeimai nepamirštamas akimirkas žydruose mūsų baseinuose bei šiltose pirtyse. Kas valandą vykstančios pirčių programos, keturis kartus dienoje vykstančios treniruotės vandenyje leis išsirinkti priimtiniausią laisvalaikio praleidimo būdą ir nenuobodžiauti. Na o mažiesiems ar kada būna baseinuose nuobodu? 

Šeimoms su vaikais nuo 5 iki 15 metų įsigyjant apsilankymą dviem suaugusiems, vaikas baseinuose maudosi NEMOKAMAI! Svarbu! Pasiūlymas galioja tik įsigyjant šeimos bilietą 2+1. Nerimaujate dėl spūsčių prie baseinų ir pirčių? Apsilankant darbo dienomis iki 15 val. – laikas praleistas baseinuose ir pirtyse ramiausias, mat klientų tokiu metu apsilanko mažiausiai. O ir kainos geriausios! 

Turite šeimoje mažylių iki keturių metų? Jiems apsilankymas baseinuose nieko NEKAINUOJA! Lankykitės, atsipalaiduokite ir mėgaukitės! 

Įsigijusiems abonementus – vaikai lankosi nemokamai 

Apsilankymą baseinuose ir pirtyse paverskite maloniu įpročiu ir sveiku ŠEIMOS gyvenimo būdu. Įsigyjant apsilankymo Vandens ir pirčių erdvėje abonementus vienam suaugusiajam vienas vaikas iki 16 metų lankosi NEMOKAMAI. 

Vakarienė – DOVANŲ

Po smagaus ir aktyvaus laiko baseinuose ir pirtyse ne vienas vaikas būna žvėriškai praalkęs. Skubėti tuščiu grojančiu pilvu namo ar kažkur kitur nereikia, nes galite apsilankyti mūsų restorane „Parko virtuvėlė“. Čia nuo 18 iki 19 val. klientams patiekiama švediško stalo vakarienė. Užsisakius ją vienam suaugusiajam, vienas vaikas iki 12 m. tokią vakarienę valgo NEMOKAMAI. 

lt_LTLT