Nelaukiant ligos: kodėl odos būklę patariama tirtis kasmet, o prieš renkantis kosmetologines procedūras – apsilankyti pas dermatologą?

Periodinė gydytojo dermatovenerologo odos priežiūra yra būtina, kad būtų laiku nustatyti odos pakitimai ir išvengta skaudžių pasekmių. Šios konsultacijos rekomenduojamos ir norintiems pagražinti odą, mat padeda lengviau pasirinkti individualius poreikius atitinkančias priemones ir kosmetologines procedūras.

Gydytojo dermatovenerologo konsultacijos jau teikiamos ir medicinos centre „Natura Termo SPA“, esančiame gydymo ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“.

Pagalba teikiama ir karantino metu

Gydytojo dermatovenerologo konsultacijos ir gydomosios procedūros yra prieinamos net ir esant karantino suvaržymams – judėti laisvai tarp savivaldybių leidžiama vykstantiems gauti gydomųjų paslaugų. O karantinui užsitęsus visą šaltąjį sezoną specialistai ragina žmones nepamiršti profilaktinių sveikatos patikrinimų ir drąsiai konsultuotis su specialistais nelaukiant rimtų ligos simptomų.

„Mūsų komplekse gydomosios procedūros prieinamos kiekvienam. Svarbiausia, kad čia patekti yra lengva, ilgai laukti eilėse tikrai netenka. Išmokome puikiai valdyti srautus, tad jokių gyvų eilių nebūna, gydymas vyksta saugioje ir jaukioje SPA centro aplinkoje,“ – sako vyriausia medicinos centro „Natura Termo SPA“ administratorė Remigija Nevėrauskė.

Klientams čia prieinamos gydytojų dermatovenerologų, bendrosios praktikos gydytojų, gydytojų reabilitologų, akupunktūros specialistų, kineziterapeutų, ergoterapeutų, kitų medicinos srities specialistų, kosmetologų, masažuotojų ir daugybė kitų specialistų konsultacijos ir procedūros.

Išankstinė registracija vykdoma telefonu +370 607 85888 arba elektroniniu paštu [email protected]

Daugėja užleistų odos ligų

Specialistai vieningai sutaria: karantino metu žmonės vengė kreiptis dėl menkesnių simptomų ar profilaktinių patikrų, todėl dabar susiduriama su gerokai sudėtingesniais ligų atvejais, nei įprasta. „Pažengusių ligų gydymas yra brangesnis, ilgesnis, labiau varginantis. Ne visi organizmo pakitimai pastebimi ar pajaučiami, kartais juos įžvelgti gali tik specialistas – tai, deja, labai būdinga odos ligoms. Todėl šiais metais ypatingai raginame visus pasitikrinti odos sveikatą, net jei nejaučiate simptomų,“ – sako gydytojas Nerijus Kemeklis, konsultuojantis medicinos centre „Natura Termo SPA“.

Odos patikrinimas gydytojo dermatovenerologo konsultacijos metu gali padėti išvengti ir laiku pradėti gydyti tokias ligas, kaip onkologinės odos ligos, egzema, psoriazė, atopinis dermatitas, žvynelinė, pigmentinės dėmės ir kiti odos pakitimai, kuriuos gali lemti gyvenimo būdas, paveldimumas, mityba, kitos ligos ar su amžiumi atsirandantys organizmo pakitimai. Dermatovenerologas taip pat konsultuoja dėl lytiniu būdu plintančių ligų gydymo ir jų profilaktikos.

Padeda atkurti odos jaunystę ir pagerinti jos išvaizdą

Į gydytojus įprasta kreiptis norint gauti gydymą ar siekiant išvengti ligų. Tačiau gydytojas dermatovenerologas turėtų būti pirmasis pasirinkimas ir tiems, kurie nori pagražinti odą, ilgiau išlaikyti jaunatvišką odos išvaizdą, atsikratyti raukšlių, koreguoti veido kontūrus, suvaldyti įvairius bėrimus ar spuogus, pašalinti pigmentines dėmes, randelius, odos nelygumus, atsikratyti nagų grybelio, papilomų, karpų ir pan.

„Svarbiausias gydytojo prioritetas – jūsų sveikata, tačiau estetinė dermatologija mūsų medicinos centre taip pat yra svarbi darbo dalis. Pasitelkus medicinos žinias ir aibės priemonių ir procedūrų poveikio išmanymą gydytojas dermatovenerologas tikslingiau parenka individualius poreikius atitinkančias procedūras, gali tiksliau sudaryti odos priežiūros planą ir, jei reikalinga, paskirti kitų specialistų atliekamas procedūras, – sako R. Nevėrauskė. – Neretai gydytojai net pataria naudoti mažiau kosmetologinių priemonių arba rinktis mažiau invazyvias procedūras, nei klientai būtų linkę patys rinktis. O tai taupo klientų laiką, pinigus ir apdovanoja geresniu rezultatu.“

lt_LTLT