Naujiena! Pirties programos vaikams Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga

Vasarą pirtis naudingesnė, nei žiemą, – sako patyrę pirčių profesionalai. Anot jų, vasarą mes daugiau prakaituojame, taigi, odai reikia švaros, atsivėrusių porų. Vaikų oda – ne išimtis. Specialiai vaikams pritaikytose naujai sukurtose pirties programėlėse mažuosius „Atostogų parko“ lankytojus pasitiks itin švelnus pirties garas, žaidimai, imunitetą stiprinantys natūralių vantų aromatai ir malonios pirties procedūros. Pirties programa vaikams ir jų tėveliams vyks lietuviškoje pirtyje „Perenė“ birželio 1-2 dienomis 15 valandą.

Į pirtį su visa šeima

Birželio pirmą savaitgalį vyks net dvi šventės – Tarptautinė vaikų gynimo diena ir Tėvo diena, kurias profesionalūs „Atostogų parko“ pirtininkai kviečia švęsti drauge su mažaisiais šeimos nariais. Specialiai vaikams pritaikytoje pirties programoje laukiami vaikai nuo 4 metų, lydimi bent vieno iš tėvų. Dalyvauti vaikams skirtoje pirties programoje kviečiama nemokamai, įsigijus apsilankymą Vandens ir pirčių erdvėje.

„Žinome, kaip saugiai vaikus pažindinti su pirtimi, kad jie mylėtų pirtį ne mažiau, nei mes. Patys esame tėvai, kai kurie iš mūsų – net ir seneliai, tad su dideliu malonumu laukiame šventinio savaitgalio ir jau rišame mažas vaikiškas vanteles,“ – būsimu renginiu džiaugiasi profesionalus pirtininkas Žydrūnas Grigaitis, į specialias programas kviesdamas užsukti drauge su visa šeima.

Malonios procedūros mažiems ir dideliems

Vaikams skirtos pirties programos metu sveikatą stiprinančios malonios procedūros numatytos ir tėvams. Kol mažieji pirtyje žais vandens žaislais ir mojuos jiems skirtomis vaikiškomis vantelėmis, ore pasklis įvairūs natūralių vantų aromatai, palankiai veikiantys kvėpavimo takus ir stiprinantys imunitetą.

„Specialiai iš Taigos girių atgabentos sibirinio kėnio vantos pasižymi neįtikėtinai maloniu ir išskirtiniu aromatu, – sako profesionalus „Atostogų parko“ pirtininkas Ž. Grigaitis. – Lankytojus supažindinsime su įvairių vantų aromatais ir jų teikiama nauda, pasakosime apie pirties procedūras, naudingas ne tik grožiui, bet ir sveikatai. Kai kurias iš jų atliksime programos metu. Ši programa patiks ir vaikams, ir suaugusiesiems.“

 Populiarinama sveikatai palanki pirties kultūra

Lankytojų itin mėgstami profesionalūs „Atostogų parko“ pirties meistrai garsėja unikaliomis žemaitiškomis pirties programomis – jos vedamos kasdien pirtyje „Perenė“. Pirties programų metu lankytojai supažindinami su skirtingomis vantomis ir jų teikiama nauda, mokomi saugiai naudotis pirtimi ir teisingai atlikti įvairias pirties procedūras.

Profesionalus „Atostogų parko“ pirtininkas Jonas Pudžmys sako, kad teisingai naudojama pirtis žmogui labai naudinga: organizmas valosi nuo toksinų ir šlakų, gerėja kraujotaka, limfotaka, medžiagų apykaita, mažėja sąnarių skausmas, atsipalaiduoja įtempti ar pavargę raumenys. Vanojimas vantomis papildo pirties teikiamą naudą giliu kūno šildymu, odos šveitimu ir švelniu masažo efektu. Asmeninį vanojimą ar pirties programą „Atostogų parke“ galima užsisakyti ir individualiai, ir draugų kompanijai.

„Lietuva turi gilias pirties tradicijas, kurias puoselėjame ir perduodame kitoms kartoms. Siekiame, kad geroji pirčių kultūra ir praktika sklistų kiek įmanoma plačiau, tad organizuojame įvairias edukacines pirčių programas, kviečiame apsilankyti Lietuvoje ir tarptautiniu mastu pripažintus profesionalius pirtininkus, kurie dalijasi žiniomis su lankytojais ir kitais pirtininkais,“ – teigia J. Pudžmys.

Gegužės 13-14 dienomis „Atostogų parke“ lankėsi ir autorines pirties programas lankytojams vedė du tarptautinio žinomumo sulaukę įvairių saunos čempionatų prizinių vietų laimėtojai, profesionalūs pirtininkai Sergejus Beliajevas (Maskva) ir Igoris Michailovas (Lietuva).

Birželio 2-4 dienomis jau trečius mokymus pirtininkams mėgėjams ir profesionalams „Atostogų parke“ ves Lietuvos pirties-SPA federacijos prezidentas, profesionalus pirtininkas Vladas Jokubauskas.

2017 metų birželį „Atostogų parke“ vyko ir septintasis Lietuvos vanojimo čempionatas.

lt_LTLT