Nauja trenerė kviečia į ramias, bet itin efektyvias treniruotes

Prisiversti sportuoti dažnam sudėtinga, o pamatyti greitus treniruočių rezultatus – dar sunkiau. „Kviečiu į naują pilates treniruočių grupę, tobulai tinkančią ramaus gyvenimo būdo žmonėms. Tai efektyvių ir saugių pratimų deriniai, kuriuos atlikdami rezultatus pradėsite matyti greitai“, – sako trenerė Danutė Jurgelienė, pradedanti dirbti „Atostogų parko“ Sporto ir sveikatingumo studijoje.

Ramūs, bet tikslingi pratimai išsiskiria efektyvumu

„Pilates yra lėto tempo treniruotės, kurių metu didiname raumenų ištvermę, lankstumą ir koordinaciją. Jos itin saugios pradedantiems sportuoti ar kaip reabilitacijos tąsa atsigaunantiems po patirtų traumų,“ – teigia D. Jurgelienė. Anot jos, šias treniruotes mėgsta dirbantys protinį, sėdimą ar ne intensyvų stovimą darbą, moterys po gimdymo, atsistatantys po patirtų traumų, nejudraus gyvenimo būdo, retai besitreniruojantys ar net vyresnio amžiaus žmonės.

„Svarbūs ne tik pratimai, bet ir teisingas jų atlikimas. Jeigu itin efektyvius pilates pratimus atliksite netaisyklingai arba pasirinksite netinkamą pratimų atlikimo intensyvumą, savo organizmui galite padaryti daugiau žalos, negu naudos,“ – sako D. Jurgelienė, akcentuojanti, kad profesionalaus trenerio individualiai parinkti pratimai būna ne tik saugūs, bet ir atneša maksimalią naudą sportuojančiam.

Gerina laikyseną, mažina skausmus ir padeda sukaupti dėmesį

 Anot pilates trenerės D. Jurgelienės, jos vedamų treniruočių metu atliekami pratimai neapsunkina organizmo, tačiau efektyviai treniruoja tuos raumenis, kuriuos dažniausiai būna sudėtinga „išjudinti“. Pasak jos, jau po kelių treniruočių pastebimai tvirtėja vidiniai pilvo ir nugaros raumenys, atsiranda judesių lengvumas, lankstumas, dėl tinkamai subalansuotų pratimų gerėja laikysena ir mažėja kojų, nugaros, juosmens, kaklo, pečių juostos skausmai.

„Žmogaus kūnas – nuostabiai protinga sistema. Vos po kelių treniruočių raumenys išmoksta tinkamai dirbti, atsikrato nereikalingos įtampos ir net perima kitų sistemų darbą po patirtų traumų, – teigia D. Jurgelienė. – Tinkama apkrova raumenims leidžia protui pailsėti, gerėja kraujotaka smegenyse, tampa lengviau susikaupti.“ Trenerės teigimu, po treniruočių kartais girdinti žmones teigiant, kad jiems atsiranda netikėtų kūrybinių minčių ar net randamos išeitys iš sudėtingų situacijų. Pasak pilates trenerės, žmonės tiesiog jaučiasi ir fiziškai, ir emociškai geriau.

Galima rinktis patogiausią treniruočių laiką

Pasikrauti energijos prieš darbo dieną padės rytinės treniruotės, o pailsėti po rytinių darbų ir sėkmingai užbaigti darbo dieną – pietų metu vykstanti mankšta. Vidinę pusiausvyrą atgauti ir atsikratyti susikaupusios įtampos lengviausia su vakarine treniruote. „Rinkitės tą treniruočių laiką, kuris patogiausias Jums, – sako D. Jurgelienė. – Visos treniruotės yra efektyvios ir naudingos, tačiau pasirinkę labiausiai tinkantį treniruotės laiką laimėsite dukart: treniruosite ne tik kūną, bet ir protą.“

Pilates treniruotės vyksta „Atostogų parko“ Sporto ir sveikatingumo studijoje (2 komplekso aukšte). Atvykę su vaikais nuo 3 metų, juos galėsite saugiai palikti su aukle Vaikų edukacijos studijoje.

Pilates treniruotės vyksta: I ir III nuo 12.30 val., II ir IV nuo 6.30 val., V nuo 18.00 val., VII nuo 15.00 val.

Būtina išankstinė registracija tel. +370 607 85888 arba [email protected].

lt_LTLT