Šv. Valentino diena Palangoje, „Atostogų parke“

Šiais metais labiau nei bet kada būtina palepinti artimuosius jaukiomis, širdį tirpdančiomis dovanomis. Gera, kai galime pasiūlyti tai, ko šiuo metu taip norisi – galimybę atitrūkti nuo kasdienybės ir pasinerti į malonius atradimus dviese!

Atostogų Parkas Palanga

Specialus Šv. Valentino pasiūlymas

Meilei reikia laiko ir erdvės, skirtų tik JUDVIEM! Artėjančios Šv. Valentino dienos proga pabėkite nuo rutinos į saugią erdvę, skirtą tik Jums dviem. Jūsų laukia jauki nakvynė patogiame viešbučio kambaryje arba rąstinėje viloje natūralaus miško apsuptyje, į numerį pristatomi pusryčiai ir romantiška 3 patiekalų vakarienė žvakių šviesoje. Jūsų taip pat laukia ir malonios bei sveikatai naudingos gydomosios procedūros: gydytojo konsultacija, haloterapijos procedūra ir procedūra „Mineralų jūra“, atliekama mineralinio geoterminio vandens baseine. 

Šį pasiūlymą įsigyti galite tik iki 2021 vasario 14 d. imtinai, o pasinaudoti galėsite per 12 mėn. nuo įsigijimo datos.


Dovanoti

Atostogų Parkas Palanga

Ypatingas pasiūlymas: programa „Stiprus imunitetas“

Jausmai dega karščiau, kai galime džiaugtis puikia sveikata ir savijauta. Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia malonios ir sveikatą stiprinančios gydomosios procedūros prabangioje „Natura Termo SPA“ aplinkoje, o po procedūrų galėsite tyrinėti natūralaus miško takelius, vedančius iki pat jūros, mėgautis gardžiais „Parko virtuvėlės“ šefo pagamintais patiekalais, gausiais pusryčiais, pristatomais į kambarius ir vienas kito draugija.

 

Dovanoti

Gydomosios procedūros, kuriomis galite pasinaudoti ir dabar!

Žiema – tikras iššūkis net ir sveikam organizmui. Pasveikus po ligos ar fiziškai sustiprėti gerokai lengviau, kai profesionali medicinos specialistų pagalba šalia. Mūsų medicinos centre „Natura Termo SPA“ gydytojų konsultacijų ar procedūrų laukti netenka, o gydymas vyks prabangioje SPA aplinkoje.

Gydomosiomis paslaugomis ar programomis galima pasinaudoti ir dabar net ir kitų savivaldybių gyventojams.

Odoo - Sample 1 for three columns

„Sveika nugara“

3 dienų gydomoji programa „Sveika nugara“ – rekomenduojama nugaros skausmo mažinimui, atsiradusiam dėl dėl bet kokios priežasties (netaisyklinga laikysena, išvaržos, tarpslankstelinių diskų suspaudimas ir kt.).

Dovanoti

Odoo - Sample 1 for three columns

„Kvėpuok lengvai“

3 dienų gydomoji programa „Kvėpuok lengvai“ – rekomenduojama turintiems kvėpavimo takų problemų, norintiems pagerinti imuninę sistemą, jaučiantiems nervinę įtampą, kenčiantiems nuo nemigos bei jaučiantiems stresą.

Dovanoti

Odoo - Sample 1 for three columns

„Sveika oda“

7 dienų gydomoji programa „Sveika oda“ rekomenduojama turintiems įvairių odos problemų ar sergantiems odos ligomis, norintiems pagerinti odos išvaizdą, atkurti prarastą švytėjimą, švelnumą ir elastingumą.

Dovanoti

Odoo - Sample 1 for three columns

Gydomosios programos su nakvyne

Daugybę veiklos idėjų ir įvairiausių paslaugų galinčiame pasiūlyti komplekse derinti gydymą su turiningu poilsiu paprasta. Kai lydi geros emocijos ir gydymas efektyvesnis.

Dovanoti

Odoo - Sample 1 for three columns

Gydomieji masažai, terapijos ir procedūros

Efektyviai sustiprinti organizmą ar atgauti prarastą sveikatą kviečiame įvairiose gydymo ir sveikatingumo programose ir procedūrose.

Dovanoti

Odoo - Sample 1 for three columns

Dovanų kuponas

„Natura Termo SPA“ kuponas – tai puikus būdas pradžiuginti Jums artimą žmogų. Įteikite kuponą ir leiskite dovanos gavėjui pačiam išsirinkti jam labiausiai tinkamą sveikatingumo programą, gydomąja procedūrą arba SPA paslaugą.

Dovanoti

Dovanokite laisvę SPA malonumams!

Prabangūs ar romantiški SPA ritualai, atpalaiduojantys masažai, odą lepinantys kūno šveitimai ar kitos malonios ir naudingos procedūros – visa tuo galėsime naudotis jau netrukus, vos karantino apribojimams pasibaigus. Būkite tikri, kad mylimas žmogus ras laiko kokybiškam poilsiui ir išsiilgtam malonumui, dovanodami poilsį iš anksto.

Įsigijus dabar pasinaudoti galėsite net 12 mėn. nuo pirkimo datos!

Odoo - Sample 1 for three columns

SPA ritualas dviem „Meilės diena“

Kviečiame susigundyti vyno kerais jaukiame, naujai įrengtame „Natura Termo SPA“ kambaryje.

Dovanoti

Odoo - Sample 1 for three columns

Viso kūno „Holistinis“ masažas

Viso kūno holistinis harmonizuojantis masažas – tai rankos ir minties prisilietimas. Rezultatas – lengvas, pailsėjęs, harmoningas kūnas ir spindinčios bei laimingos akys.

Dovanoti

Odoo - Sample 1 for three columns

Klasikinė hamamo procedūra su sūkurine vonia

Apsigaubkite šiltomis putomis ir mėgaukitės klasikine turkiško hamamo procedūra bei sūkurine vonia.

Dovanoti

Dovanokite nevaržomas pramogas!

Poilsis gaiviuose baseinuose, o gal energijos suteikiantis, sielą šildantis seansas natūralaus gintaro „Saulės“ pirtyje? Prašmatni vakarienė „Parko virtuvėlėje“ ar siautulingas vakaras „Parko rančoje? Kad ir ko labiausiai išsiilgo Jūsų mylimas žmogus, visu tuo galėsite mėgautis jau visai netrukus!

Dovanokite dabar, o pasinaudoti galėsite net per 12 mėn. nuo įsigijimo datos!

Odoo - Sample 1 for three columns

Apsilankymas Vandens ir pirčių erdvėje

Siūlome 16 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatos stiprinimui bei 5 pirtis su profesionalių pirties meistrų vedamomis unikaliomis pirties programomis Jūsų kūno stiprinimui.

Dovanoti

Odoo - Sample 1 for three columns

Gintarinė „Saulės“ pirtis su apsilankymu Vandens ir pirčių erdvėje

Natūralaus gintaro pirtyje šildomų gultų ir infraraudonųjų spindulių pagalba kartu su gintaru įšildomas ir žmogaus kūnas. Organizmas giliai įšyla ir įsisavina naudingąsias gintaro savybes.

Dovanoti

Odoo - Sample 1 for three columns

Šefo vakarienė „Parko virtuvėlėje“

Romantiška aplinka, skanus maistas ir galimybė pabūti dviese! Romantiška „Parko virtuvėlės“ šefo vakarienė skirta norintiems atitrūkti nuo kasdienybės ir pasimėgauti romantišku vakaru su mylimuoju.

Dovanoti