„Atostogų parkas“ – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 15 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai.

Par mums

 
 

“Atostogų parkas” – ir lielākais atpūtas un veselības komplekss Rietumlietuvā, kurā ietilpst 16 peldbaseini un 8 saunas Jūsu labsajūtai un veselībai.

Komplekss atrodas Palangas nomalē, Žibininkai. Tā ir burvīga vieta, kas atrodas tikai 6 km attālumā no Baltijas jūras un 30 km attālumā no Klaipēdas ostas pilsētas.

Komplekss aicina baudīt ūdens aktivitātes, unikālas saunu programmas, SPA un veselības uzlabošanas procedūras, nakšņot viesnīcā vai guļbaļķu villās burvīgā meža ielokā.

“Atostogų parkas” bija pirmie Lietuvā, kas izmantoja ģeotermālo minerālūdeni veselības uzlabošanas nolūkos, piedāvājam izmēģināt procedūru “Minerālu Jūra” vai kādu no dziednieciskā sapropeļa procedūrām.

Mūsų pasiekimai

Atostogų Parkas Palanga

„SAFE and CLEAN“ sertifikatas

2021 m. “Atostogų parkui” suteiktas SAUGAUS ir ŠVARAUS svetingumo ženklas „SAFE and CLEAN“. Jis patvirtina, kad mūsų:

  • Vandens ir pirčių erdvėje;

  • Viešbučio kambariuose ir rąstinėse vilose;

  • „Parko virtuvėlėje“

teikiamomis paslaugomis galite mėgautis saugiai, nes čia yra laikomasi visų švaros ir saugumo reikalavimų.

Atostogų Parkas Palanga

„Lietuvos eksporto prizas“ pirmą kartą atiteko Kretingos rajone įsikūrusiai turizmo paslaugų įmonei

2020 metais Pasaulinė turizmo diena Kretingos regionui tapo išskirtinė: Kretingos rajone įsikūrusiam gydymo ir poilsio kompleksui „Atostogų parkas“ rugsėjo 28 dieną įteiktas „Lietuvos eksporto prizas 2019“. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos kasmetiniame apdovanojimų renginyje „Atostogų parko“ įmonę atstovavusiam direktoriui Ričardui Jovaišai apdovanojimą įteikė Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Tai pirmas kartas, kai šis prizas atiteko Kretingos rajone įsikūrusiam turizmo paslaugų verslui. „Atostogų parkas“ pasirinktas dėl itin didelių 2019 metais į Vakarų Lietuvos regioną pritrauktų užsienio turistų srautų ir veikloje taikomų inovacijų.

Plačiau

Atostogų Parkas Palanga

Reģistrēts jauns Lietuvas rekords - plašākais peldbaseinu klāsts

2015. gadā aģentūra "Factum", kas sadarbojas ar Lietuvas Kultūras fondu, ir oficiāli reģistrējusi, ka "Atostogu parkas" ir vienīgais komlekss Lietuvā, kas piedāvā tik plašu peldbaseinu klāstu - 15 dažādu izmēru un veidu. Tie ir - 1 sporta baseins, 3 masāžas baseini, treniņu baseins, fizioterapijas baseins, baseins ar minerālu ģeotermisko ūdeni, bērnu baseins, ceļu locītavu terapijas baseins un 6 brīvdabas peldbaseini.

2019. gadā jaunajā Bērnu telpā tika izveidots vēl viens peldbaseins, tāpēc tagad atpūtas parkā ir 16 baseini jūsu veselībai un atpūtai!

Plačiau

Atostogų Parkas Palanga

Tehnoloģiskā ekoinovācijas SIA „Atostogų parkas”

Uzņēmums īsteno projektu “Tehnoloģisko ekoinovāciju ieviešana SIA „Atostogų parkas”, Nr.03.3.2-LVPA-K-837-03-0006.

Projektu laika posmā no 2014. līdz 2020. gadam līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF). Eiropas Savienības fondu investīciju darbības programmas 3. prioritātes “Maza un vidēja biznesa konkurētspējas veicināšana” 3. pasākuma ieviešana 03.3.2-LVPA-K-837 ECO-Innovation LT +.

Projekta mērķis ir ieviest tehnoloģiskās ekoinovācijas, kas saistītas ar ūdens un pirts telpu pakalpojumu nodrošināšanu.

Projekta realizācijas laikā tiks iegādāts un uzstādīts jauns tehnoloģiskais aprīkojums ūdens attīrīšanai un peldbaseinu filtrēšanai.

Projekta kopējā vērtība ir EUR 342 075,00.

Pieejamais finansējums: EUR 115 621,00.

Projekts sāksies 2019. gadā. Augusts līdz 2022. gada februārim.

Atostogų Parkas Palanga

„Parko virtuvėlė“ pasipuošė „5 puodelių“ įvertinimu

Pamatę „5 puodelių“ restorano įvertinimą galite būti ramūs – tai įstaiga, atitinkanti aukščiausius higienos ir technologinius reikalavimus. Tokiu įvertinimu pasipuošė ir lankytojų jau pamėgta „Parko virtuvėlė“.

Puodelių įvertinimą suteikia Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai po atlikto nuodugnaus patikrinimo. Suteiktas puodelių skaičius rodo, kaip įstaigoje laikomasi švaros, kokio šviežumo produktai naudojami ir ar jie tinkamai saugomi, ar virtuvės įranga atitinka visus būtinus kriterijus. Įvertinimas gali svyruoti nuo 1 iki 5: kuo daugiau puodelių, tuo geriau įstaiga laikosi aukščiausių VMVT reikalavimų.

Plačiau

Atostogų Parkas Palanga

Atidaryta pirmoji pasaulyje natūralaus gintaro pirtis

Lapkričio 6 dieną visuomenei pristatyta pirmoji pasaulyje natūralaus gintaro pirtis, kurioje sumontuotos apie trys tonos natūralaus Baltijos gintaro. Pirtis primena jaukų ir prabangų gintaro kambarį, ji yra visuomenei viešai prieinama pirmoji tokia pasaulyje gintaro pirtis. Sienos, lubos ir net gultai čia padengti tik natūraliu gintaru.

Plačiau

Atostogų Parkas Palanga

„Atostogų parkas“ apdovanotas už veržlų startą

Daugiau nei 230 didžiausių Klaipėdos regiono verslų kiekvienais metais Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) metiniame renginyje apdovanoja labiausiai pasižymėjusius Klaipėdos regiono verslus. Kaip teigia KPPAR generalinio direktoriaus pavaduotoja Vida Kažuro – tai yra verslo atstovų komplimentai savo kolegoms verslininkams.

2018 metais tarp geriausiųjų buvo išrinktas didžiausias Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“, pelnęs „Veržlaus starto“ apdovanojimą.

Plačiau

Atostogų Parkas Palanga

Įdiegta pažangiausia pasaulyje vandens dezinfekavimo sistema

Moderni šveicarų sukurta baseino vandens dezinfekavimo sistema „DA-GEN“ įdiegta dviejuose didžiausiuose „Atostogų parko“ baseinuose. Sistema pagrįsta hidrolizės būdu, yra itin ekologiška ir saugi žmogaus sveikatai.

Plačiau

Atostogų Parkas Palanga

„Atostogų parkas“ – tarp sparčiausiai augančių ir stiprėjančių bendrovių

2017 m. spalio pradžia buvo pažymėta iškilmingu renginiu – Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) 98-uoju gimtadieniu, kuriame buvo pagerbti regiono verslui labiausiai nusipelnę asmenys ir bendrovės. Šių metų naujiena – konkursas „Mūsų bendrystei-98“, kuriame paskirtos dvi nominacijos „Veržlus startas“ ir „Už verslo plėtrą“.

Galutiniame balsavime „Atostogų parko“ kompleksas nusileido tik Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai ir nominacijoje „Už verslo plėtrą“ užėmė garbingą antrąją vietą.

Plačiau