Žolinės „Atostogų parke“: linksmybių kupinas ilgasis savaitgalis

Žolinių šventimas „Atostogų parke“ vyks net dvi dienas, tačiau pramogų čia tiek, kad užteks ir visam ilgajam savaitgaliui. „Parko rančoje“ pašėlusi gegužinė po atviru dangumi prasidės jau Žolinių išvakarėse – rugpjūčio 14 d., o „Parko virtuvėlė“ rugpjūčio 15 dieną lepins prabangiais itališkais patiekalais.

Anksčiausiai švęsti pradės „Parko ranča“

Rugpjūčio 14 dieną 21 valandą „Parko rančoje“ prasidės tikros linksmybės. Gyvai atliekama grupės „Tiramisu“ muzika lankytojus pakvies smagiems šokiams „Parko rančos“ kieme, o greta plytinčioje pievoje bus užkurtas didžiulis laužas, kuris suartins šventės dalyvius. „Tai bene paskutinė tokia graži vasaros šventė, tad kviečiame pasidžiaugti nuostabiu vasarišku dangumi, – sako „Parko rančos“ barmenas Justinas Muliuolis. – Tikimės, kad svečiai pasilinksmins iš širdies, negalvodami apie rytoj laukiančius darbus, nes rugpjūčio 15 diena – ne darbo diena.“

Sulaukus nakties, pašėlusios gegužinės linksmybės persikels į „Parko rančos“ vidų ir tęsis iki 4 val. ryto. Rekomenduojama staliukus rezervuoti iš anksto, kad visi svečiai patogiai leistų laiką. Staliukų rezervacija „Parko rančoje“ vyksta telefonu +370 610 00454  (kasdien nuo 14 val.).

„Parko virtuvėlėje“ karaliaus Italijos dvasia

Žolinių proga „Parko virtuvėlė“ kvies švęsti gyvenimą taip, kaip tai daro italai. Lankytojai mėgausis burnoje tirpstančiais itališkais patiekalais, gyvai pianisto atliekama muzika ir smagiais pašnekesiais stebint besileidžiančią vasaros saulę.

„Vakaro meniu – mūsų kvietimas atrasti išskirtinio skonio lazaniją su varške, špinatais ir sūriu, pasimėgauti gardžiais „Fetuccinne“ makaronais su krevetėmis ir česnakais arba tradiciniu itališku vištienos troškiniu su pomidorais „Cacciatore“. Smaližių lauks vasariškai lengvas „Panna cotta“ desertas“, – sako „Parko virtuvėlės“ vadovė Rūta Šimkienė. Norimus patiekalus taip pat bus galima rinktis iš pagrindinio „Parko virtuvėlės“ meniu.

Išskirtine itališkos virtuvės vakariene lankytojai galės pasidžiaugti rugpjūčio 15 dieną 20 valandą. Pageidaujantys iš anksto rezervuoti staliuką „Parko virtuvėlėje“ kviečiami susisiekti telefonu +370 611 56510.

Pilna poilsio idėjų ilgajam savaitgaliui

Gerai praleistas ilgasis savaitgalis gali tapti tikromis trumposiomis atostogomis. „Šventiškai nusiteikę lankytojai puikiai laiką leidžia lepindamiesi prie lauko baseinų ar jaukiai šildydamiesi vidaus baseinuose ir pirtyse. Profesionalūs pirtininkai kas valandą vedamų pirties programų metu ypatingai lepina lankytojus unikaliomis žemaitiškomis pirties programomis. Smagiausia, tikriausiai, mamoms, kurios palikusios vyrus su vaikais baseinuose pagaliau ištrūksta pasilepinti išsvajotomis SPA paslaugomis, kurių čia net virš 200“, – sako SPA centro vyriausioji administratorė Remigija Nevėrauskė.

Pasak jos, puikių idėjų pasilepinimui „Atostogų parke“ ras ir romantiškai nusiteikusios poros ar sveikatą stiprinti atvykę lankytojai. O sumanę pasilepinti dviese, tėveliai vaikus nuo 3 metų gali palikti profesionalioms vaikų edukacijos specialistėms čia pat esančioje Vaikų edukacijos studijoje. Norintys pasitarti dėl tinkamiausios procedūros ar užsiregistruoti kviečiami susisiekti +370 607 85888 vai [email protected]

lvLV