Židrūnė skelbia iššūkį: dalyviai sustiprins sveikatą ir gaus malonių dovanų

„Gražiausias metų šventes kviečiu pasitikti su nuostabia dovana sau: geresne savijauta! O kad būtų smagiau šio tikslo siekti, TRX treniruočių lankytojams organizuojame varžybas, kurių laimėtojai bus palepinti ir maloniomis „Atostogų parko“ dovanomis“, – sako TRX instruktorė Židrūnė Kažukauskienė, vedanti individualias ir grupines jėgos diržų (TRX) treniruotes „Atostogų parko“ komplekse įsikūrusiame medicinos centre „Natura Termo SPA“.

Svarbiausia ne apimtys, o savijauta

Pristatydama naujojo iššūkio idėją Ž. Kažukauskienė pabrėžia, kad svarbiausias tikslas – puiki savijauta, padidėjusi ištvermė ir fizinis pajėgumas. „Nesiekiame ekstremalių rezultatų, nes gera savijauta yra svarbiausias mūsų tikslas. Objektyviai įvertinamų matavimų dėka stebėsime pasiektus įvairius kūno parametrus, iš kurių apimtys – tik viena dedamųjų. Taip pat dalinsimės mitybos rekomendacijomis, kalbėsime apie kylančius iššūkius, dalinsimės bendra patirtimi, kaip juos įveikti ir drąsinsime vieni kitus“, – sako ji.

Pasak Ž. Kažukauskienės, kartais sportuoti pradėjusiems žmonėms būna sudėtinga išlaikyti pakankamai aukštą motyvaciją ilgesnį laiką. Labiausiai motyvacijos pristinga tiems, kurie dėl savo kūno ypatybių negali pasidžiaugti plika akimi matomais rezultatais. „Tačiau tai nebūtinai reiškia, kad rezultato nėra! – sako Ž. Kažukauskienė. – Matavimai atskleidžia, kad treniruočių metu gerėja raumenų jėga, ištvermė, keičiasi kūno sudėtis. Dėl to gerėja sveikata, tampame atsparesni aplinkos poveikiui, stresui, mažiau sergame ir greičiau atsistatome po ligų.“

Remiamasi tiksliais kūno matavimų rodikliais

Kūno apimtys, sandara ir fizinis pajėgumas – tai rodikliai, kurių pokytis bus sekamas viso iššūkio metu, o apdovanoti ketinama tuos, kurie pasieks didžiausius pokyčius visose šiose srityse.

„Panašius matavimus treniruočių dalyviams esu dariusi prieš kelerius metus, rašydama mokslinį magistro darbą, – atskleidžia Ž. Kažukauskienė. – Dalis mano treniruočių lankytojų tai prisimena iki šiol, ir jau kurį laiką prašė manęs pakartoti eksperimentą. Kodėl? Juk sportuojant kūnas keičiasi palengva, todėl dalies pasiektų savijautos rezultatų dažnai nė nepastebime. Tiksliais moksliniais duomenimis įrodomi rezultatai dažnai maloniai nustebina ir padrąsina siekti dar didesnių tikslų.“

Dviejų mėnesių iššūkio terminas taip pat pasirinktas ne atsitiktinai: tai laikotarpis, per kurį susiformuoja nauji įpročiai. „Naujametinių pažadų laikytis mūsų treniruočių dalyviams bus lengviau, nes 2021-uosius jie pasitiks jau su naujais įgūdžiais ir įpročiais“, – atvirauja Ž. Kažukauskienė.

Kalėdoms – poilsio dovanos laimėtojams

Norintys dalyvauti iššūkyje turėtų paskubėti, mat vietų liko nedaug, o prizai – įspūdingi. Gydymo ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“ šio iššūkio laimėtojus palepins džiugiomis dovanomis.

Pirmosios vietos laimėtojui atiteks dienos gydymo ir reabilitacijos programa „Stiprink imunitetą“, kurios metu laimėtojas galės pasilepinti gydomosiomis haloterapijos, „Bioptron“ šviesos terapijos, „Mineralų jūros“, krūtinės masažo procedūromis ir pasimėgauti poilsiu šiltuose baseinuose ir pirtyse.

Antrosios vietos laimėtojui bus padovanotas visos dienos apsilankymas Vandens ir pirčių erdvėje, kuriame viskas įskaičiuota: apsilankymo metu šiltais baseinais ir pirtimis lankytojas galės mėgautis neribotai, o taip pat pasilepinti pasirinktos SPA ar gydomosios procedūros metu.

Trečią vietą užėmusiam dalyviui taip pat žadama itin patraukli dovana – atpalaiduojantis viso kūno masažas.

Šio iššūkio dalyviai gaus kūno kompozicijos, apimčių ir jėgos matavimus, bus konsultuojami mitybos klausimais ir turės galimybę laimėti prizus už įprastą funkcinės treniruotės kainą.

Norintys prisijungti prie iššūkio kviečiami registruotis į  jėgos diržų (TRX) treniruotes tel. +370 60785888 arba [email protected]

lvLV