Veidas.lt: Žibininkų SPA žada mažesnes kainas nei Druskininkuose

Kretingos rajono Žibininkų kaime statomas pirmas toks Vakarų Lietuvoje sveikatingumo ir SPA kompleksas lankytojus pakvies kitų metų kovo mėnesį – užsitęsusi žiema ir nesklandumai, susiję su rangovais, sutrukdė atidaryti kompleksą jau šiemet, kaip planuota iš pradžių.

Už kelių kilometrų nuo Palangos, netoli kurorto poilsiautojų pamėgto HBH pramogų komplekso, statybos dabar vyksta visu pajėgumu. Pravažiuojantys poilsiautojai smalsiai stebi, kaip vis labiau ryškėja naujo pajūrio traukos centro – UAB „Atostogų parkas“ sveikatingumo komplekso kontūrai.

Grupė verslininkų dar prieš ekonominę krizę pradėjo brandinti idėją kurorto prieigose pastatyti kompleksą, kuriame visus metus būtų teikiamos sveikatinimo, ligų prevencijos, grožio paslaugos. Pasak „Atostogų parko“ rinkodaros sistemų patarėjo Raimundo Vaitiekūno, Europos visuomenei sparčiai senėjant tokių paslaugų poreikis tik didės. Savo idėjai įgyvendinti verslininkai net gavo nemenką europinę paramą: visa projekto sąmata siekia apie 20 mln. Lt, iš jų apie 10 mln. Lt sudarys europinės lėšos.

R.Vaitiekūnas pabrėžia, kad čia nebus vandens atrakcionų, kurių irgi pasigenda poilsiautojai. Bus siūlomos antistresinės, įvairių ligų prevencijai, subalansuotam poilsiui skirtos programos. „Turėsime pirčių, baseinų, siūlysime masažų, įvairių SPA bei kosmetinių grožio procedūrų“, – tikina R.Vaitiekūnas ir priduria, kad ne tik Druskininkai, bet ir Žibininkai gali pasigirti daugiau nei tūkstančio metrų gelmėje išgaunamu vertingų savybių turinčiu sūriu vandeniu, turtingos sudėties durpėmis.

Beje, teigiama, kad kainos čia bus mažesnės nei Druskininkuose ir prieinamos net vidutiniam lietuviui. Pavyzdžiui, keturių asmenų šeima galės apsistoti kambaryje, kuris atsieis apie 200 Lt per parą. Švediško stalo tipo maitinimas triskart per dieną turėtų kainuoti 80 Lt asmeniui. Tiesa, prognozuojama, kad net 80 proc. visų klientų sudarys svečiai iš užsienio. Vienu metu šiame komplekse galės ilsėtis iki 600 svečių.

Šaltinis: http://www.veidas.lt/zibininku-spa-zada-mazesnes-kainas-nei-druskininkuose

lvLV