Reģistrēts jauns Lietuvas rekords - plašākais peldbaseinu klāsts

Lietuvos rekordų knyga pasipildė nauju pasiekimu – rekordu „Daugiausia baseinų”. Šis užfiksuotas šalia Palangos, poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas”.

Agentūra „Factum” prie Lietuvos kultūros fondo „Atostogų parką” oficialiai pripažino kaip turintį daugiausiai baseinų Lietuvoje – net 15 įvairaus dydžio ir paskirties. Tai – sportinis, 3 masažiniai, treniruočių, kineziterapijos, mineralinio geoterminio vandens, vaikų, kneipo terapijos bei 6 baseinai po atviru dangumi.

Į Lietuvos rekordų knygą įtrauktas toks rekordo aprašymas:

Daugiausia baseinų – 15 įvairaus dydžio ir paskirties baseinų – įrengta UAB „Atostogų parkas” poilsio ir sveikatinimo komplekse, atidarytame Žibininkų k. (Kretingos r.) 2015 m.

Didžiausias Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas” lapkričio 6-ąją dieną mini antruosius veiklos metus.

Kompleksas yra ne tik aplinkinių miestų bei rajonų gyventojų mėgiama poilsio vieta, bet pritraukia turistų iš visos Lietuvos ir užsienio šalių, kurie čia atvyksta dėl sveikatinimo procedūrose naudojamo mineralinio geoterminio vandens.

Procedūrose naudojamo vandens mineralizacija yra aukščiausia Lietuvoje – net 80 g/l ištirpusių mineralinių druskų. Tai mineralų prisotintas ir gydomosiomis savybėmis pasižymintis vanduo. Sveikatą lankytojai stiprina vieninteliame Lietuvoje geoterminio mineralinio vandens baseine.

lvLV