Tematiskie vakari “Parka rančo“

„Atostogų parkas“ skelbia gerą žinią, – nuo kitos savaitės startuoja teminiai vakarai „Parko rančoje“, kurie itin paįvairins vakarus. Kiekvieną vakarą visi atvykę į „Parko rančą“ galės ne tik būti stebėtojais, bet ir nuotaikingų teminių vakarų dalyviais. Puikus renginio vedėjas, skanus maistas, jauki aplinka, įvairiausi gėrimai – Ketvirtadieniais – gyvos muzikos vakarai nuo 20 val. Penktadieniais ir šeštadieniais – gyvos muzikos vakarai nuo 22 val.viskas jau paruošta.

Pirmadieniais – „Protų mūšiai“

Kiekvieną pirmadienį „Parko ranča“ kviečia varžytis „Protų mūšių“ dvikovose ir smagiai leisti laiką draugų būryje, – kviečiama pademonstruoti savo išmonę, pasitikrinti žinias, sužinoti dar negirdėtų faktų ir laimėti puikių prizų.

Antradieniais – smiginio vakarai

Išbandyti savo taiklumą ir gebėjimą susikoncentruoti kviečiama antradieniais „Parko rančoje“, kuris skelbiamas Smiginio vakaru! Smiginis – puiki pramoga, o profesionalams – ir azartiška sporto šaka. Smiginio taikinys padeda lavinti tiek rankos miklumą, tiek proto aštrumą, o varžantis su bičiuliais ar kolegomis dovanoja daug sportinio azarto.

Trečiadieniais – karaokė

Muzikos mylėtojų laukiame trečiadieniais, nes kiekvieną savaitės trečiadienį „Parko rančoje“ vyks muzikalūs ir kartais triukšmingi karaokės vakarai. Puiki galimybė atskleisti ir pademonstruoti savo vokalinius gebėjimus ir palaikyti dainuojančius savus bičiulius. Balsingiausiems ir drąsiausiems dainininkams, žinoma, puikūs vakaro vedėjo prizai!

Ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais – gyvos muzikos vakarai

Visi gyvos muzikos gerbėjai, norintys pašėlti, skaniai pavalgyti ir gerai praleisti laiką smagių žmonių kompanijoje „Parko rančoje“ laukiami ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais „Gyvos muzikos vakaruose“. Čia uždeganti muzikinė programa ir šėlionės iki paryčių!

„Parko ranča“ – tai vieta, kurioje laikas leidžiamas puikiai, o valgoma itin gardžiai. Virtuvė „Parko rančoje“ veikia iki 2 valandos nakties, šokiai savaitgaliais – iki 4 valandos ryto. „Parko ranča“ įsikūrusi „Atostogų parke“ netoli rąstinių vilų. Čia pramogų užtenka visiems, nes „Parko rančoje“ – žaidimų automatai, smiginis, biliardo stalas, plačiaekraniai televizoriai, o svarbiausia – erdvi aikštelė šokiams iki ryto!

„Parko rančos“ meniu asortimentas – nuo išskirtinio skonio kepsnių, burgerių, dešrelių, patiekiamų itin didelėmis porcijomis iki to, kas džiugins ir mažuosius lankytojus. Aštrūs vištienos sparneliai BBQ padaže, naminiai bulvių traškučiai, sumuštiniai su naminiu majonezu, sūrio spurgos, ant grotelių keptos šlaunelės ir daug kitų patiekalų.

Vairāk informācijas: goo.gl/nbo2ea

Parko rančos galerija: https://atostoguparkas.lt/parko-rancos-galerija/

lvLV