Šeimoms su augintiniu – patrauklus pasiūlymas rudens poilsiui!

Besikeičianti gamta kviečia atrasti rimstantį, auksu besipuošiantį pajūrį. Sumažėjus turistų srautams poilsis tampa ramesnis ir gerokai palankesnis šeimoms su augintiniais. Juolab, kad šį rudenį apsistojantiems „Atostogų parke“ darbo dienomis taikomas ypatingai patrauklus pasiūlymas.

Sutaupoma net iki 46 EUR!

Poilsis dviem suaugusiesiems, vaikui iki 12 metų ir augintiniui jaukioje rąstinėje viloje su židiniu darbo dienomis dabar kainuoja tik nuo 92 EUR parai – ši kaina taikoma apsistojant bent dvi naktis. „Be nuolaidos nakvynė dviaukštėje rąstinėje viloje tokiai šeimai kainuotų pusšimčiu eurų daugiau, tad poilsiauti rudenį tikrai apsimoka. Kuo mažiau išlaidų nakvynei, tuo daugiau liks pramogoms“, – vieną didžiausių šio pasiūlymo privalumų įvardija „Atostogų parko“ viešbučio vadovė Inga Drungilienė. Esant poreikiui, poilsį galima užsisakyti ir didesnei šeimai.

Į pasiūlymą įskaičiuotos bent dvi visos šeimos ir augintinio nakvynės jaukioje rąstinėje viloje su žindiniu, 3 val. trukmės visos šeimos apsilankymas Vandens ir pirčių erdvėje, gausūs ir gardūs švediško stalo pusryčiai Provanso stiliaus „Parko virtuvėlėje“.

„Atostogų parko“ Vandens ir pirčių erdvėje – tobulos atostogos bet kokiu oru

Šilti įvairios paskirties baseinai, kurių „Atostogų parke“ yra net 16 ir unikalios pirtys garantuoja puikų poilsį nepaisant bet kokių oro permainų. „Poilsiautojai mėgsta ilsėtis sūkurinėje vonioje, mielai dalyvauja nemokamose treniruotėse vandenyje, atranda tikrą žemaitišką pirtį unikaliose nemokamose profesionalių pirtininkų vedamose pirties programose. Mažieji poilsiautojai puikiai leidžia laiką naujoje, jaukioje Vaikų erdvėje su smagiu vandens kalneliu, kamuoliukų baseinu ir žaismingais fontanėliais. Visa tai įskaičiuota į pasiūlymą „Tobulas šeimos poilsis“, kad šeima išties puikiai ir be rūpesčių pailsėtų“, – sako I. Drungilienė.

Vandens ir pirčių erdvėje taip pat yra kvėpavimo takus stiprinanti druskų, aromatinė ir vienintelė tokia pasaulyje, unikali natūralaus gintaro „Saulės“ pirtys. Užkąsti galima neišėjus iš Vandens ir pirčių erdvės čia pat esančiame bare „Prie pirties“. Lankytojai taip pat kviečiami patogiais laiptais pakilti į antrame aukšte įsikūrusį SPA centrą, kuriame – atpalaiduojantys masažai, SPA ritualai, sveikatą stiprinančios ir gydomosios procedūros, įvairios grožio paslaugos, Vaikų edukacijos studija.

Ekologiškos vilos – draugiškos gyvūnams

Natūralaus miško apsuptyje, tarp didžiulių beržų įsikūrusios rąstinės vilos – draugiškos naminiams gyvūnams. „Esame vieni iš nedaugelio viešbučių, priimančių šeimas su augintiniais, – pastebi I. Drungilienė. – Čia rasite ne tik gyvūnams tinkamą vilą, bet ir nuostabią, uždarą teritoriją aplink, kurioje galėsite saugiai vedžioti savo augintinį. O greta – ilgiems pasivaikščiojimams idealiai tinkantis natūralus miškas.“

Anot ekologiškas „Mėguva Resort“ rąstines vilas stačiusio Rimanto Mušausko, jos puikiai tinka ir vaikams dėl jose tvyrančio sveikatai palankaus mikroklimato. „Čia palengva į orą skiriasi sveikatai naudingos pušies medžio savybės. Užuodžiamas lengvas natūralaus eterinio pušų aliejaus aromatas, ore sklando mikroskopinės gintaro rūgšties dalelės, kurių gausu pušų sakuose. Medis puikiai reguliuoja drėgmę ir temperatūrą: vasarą čia maloniai vėsu, o žiemą šilta, perteklinę drėgmę medis sugeria, o jos pritrūkus – išskiria,“ – priežastis, kodėl šeimoms su vaikais patinka ilsėtis „Mėguva Resort“ rąstinėse vilose vardija R. Mušauskas.

Atradimų pilna natūrali gamta

Atėjus rudeniui gera pagrybauti šalia plytinčiame natūraliame miške, o smagiais miško takeliais iš „Atostogų parko“ galima nukeliauti ne tik į šalia įsikūrusį žirgyną ar pramogų parkus, bet ir prie Baltijos jūros.

„Jei domitės kultūriniu Lietuvos paveldu, šiose apylinkėse rasite daug lankytinų vietų. Istorinis Mėguvos kraštas mena Vikingų laikus, netoli stovi dabartinio Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos tėvui priklausantis Lazdininkų vėjo malūnas, XVI a. menančiuose Darbėnuose rasite nuostabią bažnyčią, o Kretingoje – penki vienuolynai ir Tiškevičių dvaras su Žiemos sodu ir naująja saldainine. Netoliese rasite ir Japonišką sodą bei Baltų mitologijos parką“,– poilsio idėjomis dalijasi I. Drungilienė.

lvLV