Pramogos grįžta į „Parko rančą“!

Gera, kai geri dalykai grįžta! Pasiilgote „Parko rančos“? Štai, ką galima nuveikti šiame žiupsnelyje Amerikos visai šalia Jūsų.

 Šokiai ir gyva muzika

„Parko rančoje“ penktadieniais ir šeštadieniais Jūsų laukia gyvos muzikos vakarai. Rančos garsėja savo dydžiu, stiliumi ir, žinoma, linksmybėmis. Rančų šeimininkai rengdavo dideles, amerikietiškai kultūrai būdingas keletą dienų trunkančias šventes, kurios įsimindavo ilgam, o kalbos apie nutikimus per tokius susibūrimus sklisdavo iš lūpų į lūpas. „Parko ranča“ puikiai atitinka šį vardą, mat aistroms virti ir šokiams vykti vietos sočiai – net per du aukštus. Šokių aikštelę galima stebėti iš antro aukšto, o lauko terasose atpalaiduojančios sūpynės leis vakarus leisti patogiai ir žaismingai.

Žaidimai ir rungtynių stebėjimas

„Parko ranča“ – tai vieta, kurioje galima skaniai pavalgyti ir puikiai praleisti laiką. Pramogų užteks visiems, nes čia įrengti žaidimų automatai, smiginis, biliardo stalas. Žybsi protas, verda aistros, o svarbiausia – skamba juokas, kai žaidimas pagauna visą bičiulių kompaniją. Prie plačiaekranių televizorių – puiki vieta žiūrėti mėgstamas rungtynes kramsnojant gardžius užkandžius – aštrius vištienos sparnelius barbekiu padaže, naminius bulvių traškučius, sumuštinius su naminiu majonezu, sūrio spurgas ar ant grotelių keptas šlauneles. Meniu asortimentas – nuo tradicinių lietuviškų patiekalų iki išskirtinio skonio kepsnių, burgerių, dešrelių, patiekiamų itin didelėmis porcijomis. Kai jautiesi alkanas, kaip vilkas, tradiciniai cepelinai ar plokštainiai su rūkytomis ausytėmis tikrai pasotins. Mažiesiems – lietiniai, fri bulvytės, varškėtukai, o pageidaujantiems lengvesnio asortimento puikiai tiks įvairios trintų daržovių sriubos, salotos, gaivieji gėrimai.

Išskirtinis patiekalas draugų kompanijai

Norintiems sočiai pavalgyti tikrai turime ką pasiūlyti. Sultingi, turtingo skonio čenakai su aviena ar kiauliena jau tapo vienu iš mėgstamiausių mūsų svečių patiekalų… Ketinate atvykti ne vieni? Siūlome Jums paragauti išskirtinės mėsos rinkinį kompanijai. Rinkinį sudaro ėrienos karka, elnienos kumpis, jautienos steikas, grilyje kepta kiaulienos šoninė, žąsies šlaunelė, batatai, gruzdintos bulvytės, švieži agurkai ir grilyje keptos daržovės. Tokiu rinkiniu drąsiai pasisotins net 6 alkani draugai.

Jaukioje medžiu kvepiančioje aplinkoje ragauk tradicinių sočių ir gardžių patiekalų kiekvieną penktadienį-sekmadienį nuo 14 val. „Parko rančoje“ – nuoširdžios šypsenos, pokalbiai iki ryto ir geriausių bičiulių kompanija šalia! Rezervuoti staliukus galite +37061000454

lvLV