Planuojantiems poilsį rudenį – ypatingi pasiūlymai

Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos jau laukia planuojančiųjų savo tobulą rudens poilsį „Atostogų parko“ viešbutyje ar rąstinėse vilose. Paruošti itin patrauklūs pasiūlymai, padėsiantys puikiai pailsėti ir sustiprinti sveikatą.

Atostogaujantiems – geriausia kaina

Rudens poilsio privalumus kasmet atranda vis daugiau žmonių. Sumažėję turistų srautai, vis dar šiluma lepinantis oras ir auksu besipuošianti gamta neretam leidžia pailsėti kokybiškiau nei vasarą.

„Rudens poilsį rinktis ir laiką skirti sau tradiciškai mėgsta romantikos išsiilgusios poros bei šeimos su mažais vaikais. Pastaraisiais metais pastebime ir naują tendenciją – derinti darbą ir poilsį atvyksta nuotolinį darbą dirbantieji“,– sako „Atostogų parko“ viešbučio vadovė Inga Drungilienė. Pasak jos, poilsiaujantys rudenį dažnai pasinaudoja galimybe gauti daugiau paslaugų už mažesnę kainą, o ir ramybė – vienas iš svarbesnių pasirinkimo kriterijų.

Kviečiama į poilsį įtraukti SPA ritualus

Šiais metais vienas iš paruoštų ypatingų rudens poilsio pasiūlymų – SPA ritualas „Saldus prisilietimas“ dviem ir nakvynė už ritualo kainą. „Tai puikus būdas pasimėgauti SPA procedūromis poroje, sustiprinti santykius, patirti unikalius įspūdžius. Užsisakiusiems SPA ritualą „Saldus prisilietimas“ dovanojame nakvynę, kad nereiktų skubėti namo ir romantiškai nusiteikusios poros po ritualo galėtų pasimėgauti laiku sau, – sako I. Drungilienė. – Po tokio trumpo atokvėpio jausitės pailsėję, atitrūkę nuo kasdienybės ir prisotinę santykius romantikos.“

Rudens poilsio pasiūlymas „Vaikai atostogauja nemokamai“

Ypatingu pasiūlymu apgyvendinimui nuo sekmadienio iki ketvirtadienio gali pasinaudoti ir šeimos su vaikais iki 12 m. Jiems yra suteikiamas apgyvendinimas rąstinėje viloje kartu su tėvais ir 3 val. apsilankymas Vandens ir pirčių erdvėje. Vienu iš svarbiausių poilsio „Atostogų parke“ privalumų I. Drungilienė įvardija galimybę mėgautis Vandens ir pirčių erdve, kurioje lankytojų rudens laikotarpiu laukia net 10 įvairių vidaus baseinų ir du baseinai po atviru dangumi bei išskirtinės pirtys.

„Šeimų su mažais vaikais šilti „Atostogų parko“ baseinai yra itin vertinami dėl savo kokybės – vanduo čia yra filtruojamas hidrolizės būdu. Dėl šios priežasties jo sudėtyje yra itin mažai chloro, vanduo yra prisotintas deguonies ir prilygsta natūralaus vandens telkinio vandeniui. Toks vanduo nedirgina itin jautrios vaikų odos ir akių,“- pasakojo I.Drungilienė.

Kiti rudens poilsio pasiūlymai

„Pastarųjų kelių metų patirtis šalyje, kuomet tęsėsi karantinai ir darbas persikėlė į nuotolį, atvėrė naujas patirtis. Jos parodė, kaip patogiai galima suderinti nuotolinį darbą su kokybišku poilsiu. Taip dirbant ir ilsintis per kelias akimirkas pasimiršta visi darbo reikalai ir gali pasinerti į kūną ir sielą sveikatinantį poilsį. Gimsta netgi naujas terminas – darbostogos. Žmonės iškeičia darbo biurus į ramybės ir gamtos apsuptyje esančius būstus. „Atostogų parkas“ turi puikų pasiūlymą – atvykus darbo dienomis nuo sekmadienio iki ketvirtadienio galima gauti rąstinę vilą nuo 36 € asmeniui gyvenant dviese. Apsistojusiems dviem nakvynėms su kodu DARBOSTOGOS – dovanojama nakvynė“,- pasakoja I.Drungilienė.

Viešbučio ir rąstinių vilų svečiai viešnagės metu gali mėgautis Vandens ir pirčių erdve. Čia suaugusieji ras unikalią gintaro „Saulės“ pirtį, „Nefrito“ pirtį, išsiskiriančią ypatingu garo švelnumu ir maloniu kedro aromatu. Pirtyje „Perenė“ lankytojai gali kasdien mėgautis profesionalių pirtininkų vedamomis pirties programomis, „Druskų“ pirtyje laukia imunitetą stiprinantis sūrus garas, o „Riauška“ patiks aromatinės pirties mėgėjams. Sportiniame baseine kasdien vyksta nemokamos treniruotės vandenyje, taip pat viešbučio svečiai gali neribotai naudotis sporto sale. „Ne mažiau svarbus privalumas – tai galimybė apsilankyti ir naujame mūsų medicinos centre „Natura Termo SPA“, kur galite gauti profesionalių gydytojų konsultacijas ir atlikti gydomąsias ar SPA procedūras tiesiog savo viešnagės pas mus metu“, – priduria I. Drungilienė.

Rezervuoti pasiūlymus galite susisiekę el.paštu [email protected] arba telefonu +370 614 21888.

lvLV