Pirtininkas Eduardas Mišeikis: „Perteikiu gerąją energiją, kuri atpalaiduoja ir suvienija skirtingus žmones“

Jau metus „Atostogų parko“ pirtyse svečius pasitinka ir unikalias pirties programas veda pirtininkas Eduardas Mišeikis. Jis dalijasi savo patirtimi ir atskleidžia pirtininko darbo subtilybes.

Nuo ko prasidėjo Jūsų, kaip profesionalaus pirtininko kelias?

Jau apie dvidešimt metų domiuosi pirtimis. Pirmiausia pajutau teigiamą pirties energiją ir naudą sau pačiam ir savo sveikatai, norėjosi tuo pasidalinti ir su kitais. Prieš pradedant dirbti „Atostogų parke“ žinių su kolegomis sėmiausi Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse įsikūrusioje „Dvaro pirtyje“. Šeimininkai Valdas Rimavičius ir Vereta Rūpeikaitė atskleidė pirties programų subtilybes, kurias dabar taikome mūsų pirčių programose. Ir dabar nuolat tobulinamės. Pas mus svečiavosi pirties žinovas, pasaulio vanojimo vicečempionas Sergejus Beliajevas. Taip pat bendradarbiaujame ir idėjomis dalijamės su Europos sportinio vanojimo čempionu Vladu Jokubausku.

Kaip ruošiatės pirčių programoms?

Mes kasdien vedame keturias unikalias vyrams ir moterims skirtas pirčių programas: „Žalieji aromatai“, „Sūrus garas“, „Išsivanok žemaitiškai“, „Vėliava“. Visoms programoms specialiai ruošiame vantas. Taip pat programose naudojame geoterminį mineralinį vandenį, kuris teigiamai veikia širdies–kraujagyslių, nervų, kaulų–raumenų sistemų būklę. Taip pat labai svarbu energetika pirtyje. Prieš kiekvieną programą išsivalome energetiką, susikaupiame, kelias minutes pamedituojame, tada jau atveriu pirtelės duris su šypsena. Pirčių programose atiduodu visą save, perteikiu gerąją energiją, kuri atpalaiduoja ir suvienija skirtingus žmones.

Su kolega Jonu Pudžmiu sukūrėme naują pirties programą „Bobų vasara“, kuri skirta tik merginoms ir moterims. Programos metu unikalių „Bobų vasaros“ vantų ir gintaro dulkių pagalba ant nuogo kūno susirinkusioms moterims pirtyje atliekame aromaterapijos procedūrą, veido ir kūno šveitimą. Po programos moterys išeina švytinčios ir laimingos.

Kaip pirtininko darbas pakeitė Jūsų asmenybę?

Ankščiau darbas man, kaip ir daugumai, būdavo tik priemonė užsidirti pragyvenimui. Pradėjus dirbti pirtininku „Atostogų parke“ mano požiūris į darbą visiškai pasikeitė, atsirado meilė šiam darbui. Dabar net ir namie visada galvoju, ką dar galiu duoti žmonėms, kad jie išėję iš mūsų vedamų pirties programų jaustųsi laimingi ir įkvėpti. Manau, kad galimybė suteikti žmonėms geras emocijas išlaisvino tikrąją mano asmenybę ir už tai esu dėkingas visiems, kurie ateina į mūsų vedamas pirties programas. Lankytojų šilti žodžiai motyvuoja ir įkvepia dar labiau stengtis.

lvLV