„Neptūnas“ išbandė fizinio pajėgumo atstatymo programą

Nuo rungtynių maratono kelias laisvesnes dienas turintys Lietuvos vicečempionai Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai pakeitė aplinką ir jėgas atstatė prie Palangos esančiame poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“.

Žaidėjai, treneriai ir visas komandos personalas išbandė unikalios poilsio ir sveikatinimo komplekso „Atostogų parkas“ sukurtos sportininkų fizinio pajėgumo atstatymo programos procedūras. Ši geoterminiu vandeniu paremta programa skirta fizinio pajėgumo atstatymui po treniruočių.

Sportininkai išbandė procedūrą „Mineralų jūra“ vieninteliame Lietuvoje mineralinio geoterminio vandens baseine, gydomojo dumblo – sapropelio aplikacijas sąnariams.

Krepšininkai taip pat išbandė unikalią žemaitišką pirties programą su pirtininkais „Žalieji aromatai“, vandenyje atliko įvairius fizinius pratimus.

„Tokios procedūros išties atstato jėgas. Po jų tiek aš, tiek kiti žaidėjai jautėsi puikiai. Būtų idealu šias procedūras atlikti po kiekvienų rungtynių, tačiau mes dėl rungtynių maratono ir laiko stokos to daryti, gaila, bet negalime. Kai tik turėsime laisvas nuo rungtynių dienas, būtinai čia lankysimės. Aš ir su šeima ne kartą čia buvau. „Atostogų parke“ išties yra ką veikti tiek suaugusiems, tiek vaikams, o sportininkams tai – ideali vieta“, – pabrėžė „Neptūno“ komandos kapitonas Martynas Mažeika.

Pasak „Neptūno“ vyr. trenerio Dainiaus Adomaičio, vien aplinkos pakeitimas ir pabuvimas visiems kartu tokioje raminančioje aplinkoje – puikus dalykas.

„Puiku atsipūsti po tokio įtempto ritmo, atlikti sveikatinimo, jėgų atstatymo procedūras. Tai nauda ne tik kūnui, bet ir sielai. Pailsėjome tiek fiziškai, tiek „pravalėme galvas“, – džiaugėsi D. Adomaitis.

„Atostogų parko“ direktorius Ričardas Jovaiša treneriui Dainiui Adomaičiui ir „Neptūno“ krepšininkams prie pietų stalo išsamiai papasakojo apie atliktų fizinio pajėgumo atstatymo procedūrų mokslinius tyrimus, kuriuos atliko Santariškių klinikos Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centro vėdėjas profesorius Alvydas Juocevičius.

„Mes turime galimybę ir norime kuo labiau prisidėti prie savo regiono komandų rezultatų. Sportininkams „Atostogų parke“ yra ideali vieta atgauti jėgas. Norime, kad Klaipėdos „Neptūnas“ būtų kuo geresnės fizinės formos ir mus visus galėtų džiuginti pergalėmis. Aktyviai sergame ir palaikome šią komandą. Džiaugiamės, kad galime bendradarbiauti“, – teigė „Atostogų parko“ direktorius.

„Neptūno“ klubo kapitonas Martynas Mažeika ir komandos treneris Dainius Adomaitis „Atostogų parko“ direktoriui Ričardui Jovaišai įteikė krepšinio kamuolį su visų žaidėjų ir trenerių parašais. Tai – bendradarbiavimo pradžios simbolis.

lvLV