Naujos originalios idėjos švęsti gimtadienį „Atostogų parke“!

Šventės gražesnės, kai galime svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis pasidalinti su artimaisiais ir draugais. Ypatingas progas ketinantiems švęsti „Atostogų parke“ pateikiame labiausiai lankytojų pamėgtas švenčių idėjas.

Naujas TOP pasiūlymas su dovana visai draugų kompanijai

Viena dažniausiai pasirenkamų vietų šventei „Atostogų parke“ – išskirtinės privačios vilos „Kluonas“, „Gryčia“ ir „Pirkia“. Etnografiniu stiliumi įrengtuose pastatuose yra puiki erdvė nedidelei šeimos, draugų ar kolegų šventei, įrengti ir atskiri miegamieji, kuriuose gali patogiai pailsėti nuo 8 iki 24 asmenų. Rąstiniai pastatai yra suręsti pagal senovines technologijas ir pasižymi ekologiškumu ir sveikatai palankiu mikroklimatu: žiemą čia šilta ir jauku, o vasarą gaiviai vėsu.

Dovana – visai gimtadienio kompanijai

Švenčiantiems „Kluone“, „Pirkioje“ ir „Gryčioje“ dabar taikomas ir specialusis pasiūlymas: dovanojamas apsilankymas Vandens ir pirčių erdvėje atvykimo ir išvykimo dienomis. Dovana taikoma tiek sukaktuvininkui, tiek ir visai jo draugų kompanijai.

Mėgstantiems pašėlti patiks „Parko ranča“

Sočiu ir gardžiu maistu, lengvu bendravimu ir linksmybėmis iki paryčių garsėjanti „Parko ranča“ – mėgstama turistų ir vietinių gyventojų pasilinksminimo vieta. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio čia skamba gyvai atliekama muzika, nuo pirmadienio iki trečiadienio vyksta teminiai vakarai. Antrame aukšte įrengtoje erdvėje puikiai tilps iki 20 asmenų, kuriems užteks ir privatumo, ir bendrų linksmybių su kitais „Parko rančos“ lankytojais.

Šventės meniu galima suderinti iš anksto arba užsisakyti iš įprasto „Parko rančos“ meniu. Užsisakyti šventę smagiojoje „Parko rančoje“ galima susisiekus telefonu +370 610 00454.

Jaukiai šeimos šventei – „Parko virtuvėlė“

Provanso stiliumi įrengta „Parko virtuvėlė“ garsi puikiai paruoštais ypatingais patiekalais. Asmeninėms šventėms ją dažniausiai renkasi šeimos, nedidelės draugų kompanijos ar poros. Čia visuomet džiaugiamasi svarbias gyvenimo akimirkas nusprendusiais atšvęsti klientais: specialiai jiems šventiškai papuošiamas stalas, o viso vakaro metu juos aptarnauja paslaugūs padavėjai.

Maistą privačiai šventei galima rinktis iš specialaus meniu ar įprasto „Parko virtuvėlės“ meniu. Norintys užsisakyti šventę stilingoje „Parko virtuvėlėje“ kviečiami susisiekti telefonu +370 611 56510.

Didelėms progoms – „Miško salė“, talpinanti iki 120 žmonių

Didelėms šeimyninėms (jubiliejams, vestuvėms), draugų ar kolektyvo šventėms įrengta erdvi „Miško salė“ . Didžiuliai panoraminiai langai ir puikus gamtovaizdis nuteikia nuostabiai šventei. Lankytojų laukia ypatingai papuošta erdvė ir atskiras baras su paslaugiais barmenais ir padavėjais. Čia patogiai jaučiasi net iki 120 asmenų.

Maistą šventei galima pasirinkti iš specialaus šventinio meniu. Planuojantys šventę „Miško salėje“ kviečiami susisiekti elektroniniu paštu [email protected] arba telefonu +370 614 26988.

lvLV