Geoterminis vanduo – odos, sąnarių ligų gydymui, svorio mažinimui, imunitetui

„Atostogų parkas“ pirmasis Lietuvoje mineralinį geoterminį vandenį pradėjo naudoti sveikatinimo tikslais. Tik šiame komplekse galite išbandyti vienintelio Lietuvoje mineralinio geoterminio vandens baseino procedūrą „Mineralų jūra“, kuri sveikatinimo tikslais derinama su gydomojo dumblo – sapropelio aplikacijomis.

„Atostogų parke“ naudojamas mineralinis geoterminis vanduo yra sertifikuotas. Tai unikalus, mineralų prisotintas ir gydomosiomis savybėmis pasižymintis vanduo, išgaunamas iš 2154 metrų gylio gręžinio.

Mineralinis geoterminis vanduo pasižymi šiomis savybėmis:

  • Tas pozitīvi ietekmē sirds un asinsvadu, nervu, kaulu un muskuļu sistēmu stāvokli;
  • Mazina nogurumu, spriedzi, apātiju;
  • Uzlabo miega kvalitāti;
  • Gerina apetitą;
  • Sumažėja raumenų tonusas, išsiplečia kraujagyslės;
  • Gerėja inkstų veikla;
  • Suaktyvėja giliųjų raumenų struktūrų kraujotaka;
  • Vairāk skābekļa nonāk audos.

Prieš pasiūlant lankytojams – išsamus gydytojų-mokslininkų tyrimas

„Atostogų parke“ naudojamas mineralinis geoterminis vanduo yra prisotintas mineralų – K, Mg, Ca, Cl. Prieš pasiūlant mineralinį geoterminį baseiną lankytojams, buvo atliktas išsamus gydytojų-mokslininkų tyrimas, kuriame dalyvavo daugiau kaip šimtas įvairių amžiaus grupių asmenų. Maždaug pusė jų sirgo kokia nors liga, dažniausiai kaulų-raumenų, virškinimo, endokrininėmis ir odos ligomis.

Po 10-15 mineralinio geoterminio vandens ir/ar sapropelio procedūrų tiriamieji asmenys teigė, kad šios procedūros pagerino jų darbingumą ir gyvenimo kokybę. Didelei daliai tyrimo dalyvių, turėjusių odos problemų, tokių kaip sausumas, niežėjimas, alergija, raudonis ar spuogai, po mineralinio geoterminio vandens procedūrų būklė labai pagerėjo. Daugelis atkreipė dėmesį, kad jų oda tapo drėgnesnė, elastingesnė. Penkioms moterims iš dvylikos sumažėjo odos celiulitas. Taip pat pastebėtas kūno masės indekso (KMI) ir riebalų kiekio kūne mažėjimas. Tyrimo dalyviams taip pat sumažėjo nuovargis, įtampa, pagerėjo miego kokybė, apetitas.

Tyrimus atliko Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centro vadovas prof. dr. (HP) Alvydas Juocevičius ir Jūrininkų sveikatos priežiūros centro šeimos gydytoja Lolita Rapolienė.

Gydytoja Vida Pagojienė

Klaipėdos universitetinės ligoninės Akušerijos-ginekologijos departamento gydytoja Vida Pagojienė pasakoja išbandžiusi mineralinio geoterminio vandens procedūrų ciklą ir tai jai padėjo sureguliuoti aukštą kraujospūdį, pagerinti sąnarių būklę, sustiprinti imuninę sistemą, taip pat po procedūrų jos oda tapo itin švelni ir elastinga.

Sergu hipertonine liga. Galiu pasakyti, kad po procedūrų ciklo mano savijauta žymiai pagerėjo: geriau miegu, tapau ramesnė, labiau pailsėjusi“,  teigia akušerė ginekologė V. Pagojienė.

Gyd. V. Pagojienė pasakoja, kad nuolat lankydamasi mineralinio geoterminio vandens baseine nebeserga virusinėmis ar peršalimo ligomis. Anot jos, mineralai sustiprino jos imuninę sistemą, kad net slaugydama sergančiuosius ji pati neužsikrečia.

Buvau pasitempusi kojos raisčius ir beveik negalėjau vaikščioti. Po 5 procedūrų „Atostogų parko“ mineralinio geoterminio vandens baseine savaitgalį avėdama aukštakulnius jau ėjau į pobūvį. Jokių vaistų negėriau“,  sako gydytoja.

Gydytoja V. Pagojienė mineralinio geoterminio vandens baseine reguliariai lankosi kasdien. Mažiausiai – 5-7 dienas iš eilės, o visą 12-14 dienų ciklą kartoja pas pusę metų.

Procedūros – ne ilgiau nei 20 minučių, ne trumpiau nei 10 dienų

Siekiant didžiausio mineralinio geoterminio vandens poveikio, reikia pasinaudoti bent 10 procedūrų, geriausia – kasdien po 20 minučių. Mineralinio geoterminio vandens procedūrų ciklą reikėtų kartoti kas pusę metų. Renkantis mineralinio geoterminio vandens procedūrą „Mineralų jūra“, patariama pasikonsultuoti su „Atostogų parko“ sveikatinimo specialistu.

Atostogų parkas“ – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame rasite 12 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai.

Kompleksas įsikūręs Palangos pakraštyje, Žibininkuose. Tai – puikioje vietoje esantis gamtos prieglobstis, nuo Baltijos jūros ir Palangos kurorto nutolęs 6 km, nuo uostamiesčio Klaipėdos – 30 km.

Piedāvājam baudīt ūdens aktivitātes, unikālas pirts programmas, SPA un veselības uzlabošanas programmas, apmesties viesnīcā vai guļbaļķu villā, kas ieskauta klusa meža iekokā.

lvLV