Augame drauge: Arielai ir „Atostogų parkui“ sukako ketveri!

 Mažoji Ariela (4 m.) yra gimusi tais pačiais metais ir tą pačią dieną, kada buvo atidarytas „Atostogų parkas“ – 2015 m. lapkričio 6 d. Smagu pasidomėti, kaip pasikeitė ir ko išmoko mūsų bendraamžė!

Arielas jaunie sasniegumi

Jaukumu ir smagiu bendravimu visus užbūrusi Ariela, šiais metais pasitinka pastebimai ūgtelėjusi. „Vis labiau ryškėja tvirtas jos charakteris, savarankiškumas ir begalinis draugiškumas, – sako Arielos mama Jekaterina Eismontienė. – Bendrą kalbą ji greitai randa net su nepažįstamaisiais ar vyresniais vaikais. Ji mėgsta vadovauti, ryškėja lyderio savybės.“

Mažoji Ariela, kaip ir pridera šio vardo savininkei, ypatingai mėgsta turkštis vandenyje, plaukioti baseine, nardyti. „Penkeriais metais vyresnis brolis gilesnių vandenų ar baseinų dar kartais prisibijo, o Ariela į vandenį puola drąsiai, čia jaučiasi saugiai. Kaip tikra undinėlė Ariela“, – juokiasi jos mama.

Arielos meilė šokiams ir knygoms per metus tik sustiprėjo, o neseniai prisidėjo ir dar viena veikla – meninė gimnastika.

Geriausias žaidimų draugas – vyresnis brolis

Nors Arielai bendraamžių dėmesio netrūksta, svarbiausiu jos draugu išlieka brolis Arianas. Anot Arielos mamos Jekaterinos, penkerių metų skirtumas jiems ne trukdo, o padeda bendrauti. „Arianas lepina savo sesutę, kaip tikras džentelmenas leidžia jai vadovauti žaidimuose, o Ariela atsilygina ypatinga meile ir prieraišumu. Vyresnis brolis vis dar yra jai ir geriausias draugas, ir geriausias pavyzdys. Net šokti veržiasi dėl to, kad šokius lanko jos brolis“, – priduria mama.

Ariela ir „Atostogų parkas“ kartu tortą valgo jau trečią kartą

Daug džiaugsmo ne tik savo šeimai, bet ir aplinkiniams suteikiančią Arielą „Atostogų parkas“ pakvietė augti kartu, kai Arielai buvo dveji ir ji jau galėjo skanauti torto. Įdomu stebėti, kaip metai po metų vystosi verslas ir palyginti tai su tokio pat amžiaus žmogaus augimu. Draugystei užsimezgus, Ariela kasmet pramogauja ir ilsisi „Atostogų parko“ baseinuose ir švenčia savo gimtadienį Vaikų edukacijos studijoje.

Priecājamies par Arielu un visiem bērniem, vēlam labu izaugsmi un lielus atklājumus!

lvLV