„Atostogų parko“ viešbutis – vienas iš nedaugelio, priimantis su augintiniais

Atostogas planuojančioms šeimoms neretai tenka spręsti, kur priglausti mylimą augintinį. Vykstant poilsiauti į „Atostogų parką“ dėl to nerimauti nereikės. Poilsiaujantys rąstinėse vilose „Meguva Resort“ čia gali apsistoti su savo augintiniu. Tai vienas iš nedaugelio viešbučių pajūryje, kviečiančių ilsėtis kartu su mylimu augintiniu.

Priima ir šunis, ir paukščius

„Atostogų parko“ viešbučio vadovė Inga Drungilienė teigia, kad poilsiautojai mielai kartu atsiveža ir naminių gyvūnų. „Vieniems augintinis yra lygiavertis šeimos narys, kiti tiesiog neturi kur jo palikti, tad pasiima su savimi. Rąstinių vilų taisyklės nenumato apribojimų gyvūnams, čia nėra nurodyta, kokio dydžio ar veislės augintinius galima atsivežti“, – sako viešbučio vadovė. Apie ketinimą su savimi pasiimti gyvūną svečių prašoma būtinai informuoti iš anksto.

Dažniausiai, pasak I. Drungilienės, atvykstama su šunimi, rečiau šeimos atsiveža katę. „Jeigu atsivežtų papūgėlę, tikrai priimtume“, – šypsosi viešbučio vadovė.

Gyvūnams draugiška aplinka

Augintinio apgyvendinimas rąstinėse vilose „Meguva Resort“ kainuoja 15 eurų už parą.

Itin griežtų reikalavimų apsistojantiems su gyvūnais nėra, tačiau, žinoma, viešbučio teritorijoje reikia palaikyti švarą, tvarką, surinkti augintinio ekskrementus, lauke vedžioti tik su pavadėliu, antsnukiu, nekelti triukšmo, netrukdyti ilsėtis kitiems poilsiautojams. Rąstinės vilos „Meguva Resort“ yra šalia „Atostogų parko“ esančiame beržyne, šalia miško.

Atostogų parko“ viešbutis „Meguva Resort“ vienu metu gali priimti 48 šeimas rąstinėse 1 arba 2 aukštų vilose. Gausesnės šeimos ar grupės taip pat kviečiamos apsistoti trijose čia esančiose etnografinėse trobose.

Viešbučio vadovės I. Drungilienės teigimu, žmonės jau dabar aktyviai rezervuoja rąstines vilas poilsiui rudenį. Planuojančius čia atostogauti ji ragina nedelsti, juolab, kad nuo rugsėjo 10 dienos poilsis rąstinėse vilose kainuos mažiau. Apsistojant darbo dienomis para rąstinėje viloje visai šeimai kainuos vos 36 eurus!

lvLV