„Atostogų parko“ SPA ritualai ir prabangi „Salin de Biosel“ kosmetika – neatskiriami!

„Nėra jokio grožio, jeigu nėra sveikatos“, – tai pagrindinė „Salin de Biosel“ produktų filosofija, kuri sujungia senovės Rytų technikas ir Vakarų technologijas.

„Salin de Biosel“ kompanija neatsitiktinai pasirinko poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“. Jame yra unikalus gamtos dovanotas produktas – mineralinis geoterminis vanduo. Tai maistas, vaistas ir atgaiva žmogaus kūnui. Mineralai geriausiai pasisavinami per odą, o iškilus jų trūkumui, žmogaus organizmo funkcijos sutrinka. Šis vanduo kartu su „Salin de Biosel“ produktais tik dar labiau padeda kovoti su odos, nuovargio problemomis. Tinkamai taikant fizioterapinių masažų techniką pasiekiami maksimalūs rezultatai: pakeliamas organizmo tonusas, suaktyvėja odos kraujotaka, raminama nervų sistema, pagerinama odos regeneracija ir skaistinama oda.

Aukščiausios kokybės priemonės su energetiniu kodu

„Salin de Biosel“ – tai aukščiausios kokybės veido ir kūno priežiūros priemonės, kuriose slypi ypatinga Biosequentielle formulė. Gaminant „Salin de Biosel“ priemones, imamos skirtingų augalų veikliosios medžiagos iš šaknų, žievės, lapų ir žiedų. Šie produktai turi energetinį kodą YIN arba YANG. Jeigu produkto sudėtyje dominuoja augalų šaknys ir žievė, produktas turės Yin kodą ir atliks raminamąjį ir atpalaiduojamąjį efektą. Jei sudėtyje dominuos augalų lapai ir žiedai, produktas turės Yang kodą ir atliks stimuliuojančią bei tonizuojančią funkcijas. Produktus, procedūras ir masažo techniką sukūrė bendrovės įkūrėjas prancūzas Christianas Colotte. Christiano Colotte koncepcija, kuri sujungia unikalius masažus ir asmeniškai pritaikytą kosmetiką, naudojama Lux klasės Medical SPA, Thermo SPA, 5 žvaigždučių viešbučių SPA, Estetikos ir chirurgijos klinikose. Tokiose vietose klientai jaučiasi saugiai, jie yra užtikrinti produktų ir paslaugų kokybe, dėmesingumu bei puikiu ir ilgalaikiu rezultatu.


Unikalūs masažai ir asmeniškai pritaikyta kosmetika

„Žmogus yra unikalus ir išskirtinis, taigi „Salin de Biosel“ kosmetika suteikia nepakartojamą galimybę individualiai kiekvienam pritaikyti procedūrą ir natūralius, ekologiškai pagamintus produktus, atsižvelgiant į esamą odos problemą ir būklę, aplinkos veiksnius, amžių ar metų laikus. Tai atliekama pasitelkus mineralus, kurie išgaunami iš Negyvosios jūros, augalų (Zn, Mg, K, S, Se, Si, Li, Co, Cu, I), pridedami ir Vitaminai A, E, C. Taip problemos yra efektyviau pašalinamos, o ne maskuojamos,“ – teigia Italų kosmetikos „Salin de Biosel“ atstovė Lietuvoje Jūratė Poškienė. Unikalius masažus ir asmeniškai pritaikytą kosmetiką galite išbandyti ir Lietuvoje, „Atostogų parke“, kuris yra vienintelis Lietuvoje, turintis galimybę dirbti su šia kosmetika. Čia dirba sertifikuoti ir paties „Salin de Biosel“ masažo technikos meistro Giuliano Colotte (Italija) apmokyti „Atostogų parko“ specialistai.

lvLV