"Atostogų parkas" ir viens no visstraujāk augošajiem un stiprinošajiem uzņēmumiem

Spalio pradžia buvo pažymėta iškilmingu renginiu – Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) 98-uoju gimtadieniu, kuriame buvo pagerbti regiono verslui labiausiai nusipelnę asmenys ir bendrovės. Šių metų naujiena – konkursas „Mūsų bendrystei-98“, kuriame paskirtos dvi nominacijos „Veržlus startas“ ir „Už verslo plėtrą“.

Verslo nominacijai „Už verslo plėtrą“, pasiūlyti 8 kandidatai, tarp jų – poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“. Pasak, KPPAR atstovės Rimantės Šniuolytės – Novikovės, šio konkurso tikslas yra parodyti pagarbą ir palaikymą sparčiausiai augančioms ir stiprėjančioms regiono bendrovėms.

Kandidatus paskyrė rūmų nariai, o palaikyti savo favoritus už juos balsuojant buvo galima internetu. Internetinio balsavimo metu atrinktos trys daugiausiai balsų surinkusios bendrovės, iš kurių renginio metu rūmų nariai išrinko verčiausius pergalės.

Nugalėtojai paslaptyje išliko iki paskutinės renginio akimirkos, nes paskelbti buvo tik ceremonijos metu atplėšus vokus. Galutiniame balsavime „Atostogų parko“ kompleksas nusileido tik Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai ir nominacijoje „Už verslo plėtrą“ užėmė garbingą antrąją vietą.

Laureatus sveikino ir už jų indėlį į verslo plėtrą dėkojo šalies ir vietos valdžios atstovai. Renginyje taip pat įprastai įmonės buvo apdovanotos „Darbo žvaigždėmis“.

KPPAR vienija daugiau nei 230 narių, tarp kurių – didžiausios regiono įmonės bei vidutinio ir smukaus verslo atstovai.

lvLV