„Lietuvos balso“ mokytojai po filmavimų atsipalaidavo vakarėlyje

Leonas Somovas, Inga Jankauskaitė, Donatas Montvydas, Justinas Jarutis ir Rolandas Mackevičius vakar sukvietė būrį gerbėjų į „Lietuvos balso“ pirmųjų filmavimų pabaigtuvių vakarėlį ir „Parko rančos“ atidarymą.

Būrys „Lietuvos balso“ gerbėjų pirmadienio vakarą numojo į tai, kad kitą dieną darbe teks snūduriuoti dėl miego trūkumo – visi atvykę linksminosi iki paryčių. Pagal amerikietišką rančos stilių įrengtas naujas baras „Atostogų parke“ vakar buvo oficialiai atidarytas kartu su žymiais žmonėmis. Gerai nusiteikusi publika „Lietuvos balso“ mokytojų laukė beveik iki vidurnakčio, o renginio vedėjas Vilius Regalas nė vieno nepaliko nuobodžiauti.

Pirmasis į „Parko rančą“ atvyko Justinas Jarutis, kuris pasveikinęs susirinkusius užlipo į specialiai „Lietuvos balso“ komandai paruoštą VIP erdvę.

Šiek tiek vėliau atvykęs TV projekto vedėjas Rolandas Mackevičius susirinkusiems priminė, kad tai yra antras kartas, kai šis mėgaujasi „Atostogų parko“ malonumais: „Gera čia sugrįžti ir pamatyti, kaip viskas pasikeitė per 2 metus. Smagu matyti, kad prieš dvejus metus veiklą pradėjęs „Atostogų parkas“ plečiasi – štai ir šiandien atidarome naują vietą – „Parko rančą“, – kalbėjo R. Mackevičius pozityviai ir nuotaikingai palinkėjęs visiems gero vakaro ir pasidžiaugęs, kad DJ jį pasitiko su Radistų muzika.

Aktorė Inga Jankauskaitė į vakarėlį atvyko drauge su Leonu Somovu. Šių mokytojų pokalbis, klausantis visai susirinkusiai publikai, buvo provokuojantis ir šmaikštus. Renginio vedėjui V. Regalui paklausus, kurio mokytojo komanda stipresnė bus šiemet, L. Somovas atšovė, kad nesvarbu, jog jo dalyviams televizijos šou pernai galbūt ne taip gerai sekėsi, bet šie, anot jo, pasiekė geresnių rezultatų po projekto. Šią repliką I. Jankauskaitė palydėjo plačia šypsena.

Jau šiek tiek po vidurnakčio gerbėjai sulaukė Donato Montvydo, kuris susirinkusiųjų akį patraukė originaliu įvaizdžiu. D. Montvydas atvyko kartu su atlikėja Monika Marija.

„Parko rančoje“ linksminosi ir prodiuseris Gediminas Jaunius, projekto kūrybinė grupė bei „Lietuvos balso“ dalyviai, šiemet bandę laimę patekti į tiesioginius šou.

Visi „Lietuvos balso“ mokytojai vakarėlio metu noriai fotografavosi su gerbėjais, o dalis komandos vėliau vakarą privačiai pratęsė „Atostogų parko“ lauko baseinų erdvėje.

Daugiau nuotraukų

lt_LTLT