Kviečiame įstoti į „VIP Draugų klubą“: laukia prizai, specialūs pasiūlymai ir naujienos!

Lojaliausiems „Atostogų parko“ klientams sukūrėme „VIP Draugų klubą“. Tapimas jo nariu reiškia, kad Jūs galėsite laimėti puikius prizus kiekvieną mėnesį vykdomame žaidime, gausite specialius pasiūlymus, nuolaidas ir karščiausias mūsų naujienas. Įstoti į šį klubą itin paprasta.

Kiekvieną mėnesį – žaidimas dėl prizo!

Žaisti smagu, o gauti dovanų – dar smagiau! Įstoję į „Atostogų parko“ „VIP Draugų klubą“ kas mėnesį galite laimėti puikius prizus, pavyzdžiui, poilsį Vandens ir pirčių erdvėje, pasilepinimą SPA ir sveikatingumo procedūromis.

Mėnesio prizo laimėtojas atrenkamas atsitiktine tvarka iš visų „VIP Draugų klube“ esančių narių. Jam atitenka mėnesio prizas, apie kurį informuojame asmeniškai, o vardas, pirma pavardės raidė ir miestas skelbiami mūsų svetainėje ir naujienlaiškyje.

Pirmiems pranešama apie išskirtinius pasiūlymus, nuolaidas ir naujienas

Ne tik karščiausios naujienos, bet ir išskirtiniai pasiūlymai, nuolaidos, kvietimai į renginius – štai, kas laukia „VIP Draugų klubo“ narių. Tik Jums suteiksime galimybę išbandyti naujas mūsų paslaugas, procedūras ir masažus už mažesnę kainą ir naudotis ypatingomis, tik „VIP Draugų klubo“ nariams skirtomis nuolaidomis. Apie visa tai pranešime mūsų naujienlaiškiuose.

Juose taip pat dalinsimės informacija apie tai, kaip galite išlikti sveikesni, informuojame apie naujas ar šiuo sezonu aktualias „Atostogų parko“ paslaugas, procedūras ir dalinamės kita naudinga informacija.

„VIP Draugų klube“ laukiamas kiekvienas

Jokių įsipareigojimų ar paslėptų sąlygų – „Atostogų parko“ „VIP Draugų klube“ laukiamas kiekvienas pilnametystės sulaukęs asmuo, užpildęs prašomus duomenis „VIP Draugų klubo“ anketoje ir užsiprenumeravęs „Atostogų parko“ naujienlaiškius.

Prenumeratoriams skirtoje anketoje Jūsų klausiame ne tik elektroninio pašto adreso, bet ir papildomų duomenų. Kai kurie „Atostogų parko“ pasiūlymai naudingi tik tam tikrai grupei žmonių, pavyzdžiui, gyvenantiems visai netoli ar turintiems vaikų. Tad papildomi duomenys leis siųsti Jums aktualesnę informaciją.

lt_LTLT