Kaip pažadinti meilę? 3 pasiūlymai romantiškam poilsiui

Vėstant orams labiausiai šildo meilė. Kad jausmai būtų stiprūs ir ilgaamžiai, raskite laiko juos puoselėti. Pateikiame 3 puikias romantiško poilsio idėjas, kurias labiausiai vertina mūsų lankytojai.

Romantiškos atostogos tik dviese

Geriausia, ką galime padovanoti mylimajam – laikas ir dėmesys. Vos kelios kasdienybės neblaškomos poilsio dienos ir romantika liepsnoja dar stipriau. Jausmus sušildo poilsis jaukioje rąstinėje viloje su spragsinčiu židiniu ar patogiame viešbutyje.

Romantiškai nusiteikusioms poroms „Atostogų parke“ parengti net trys ypatingi „Romantiško poilsio“ pasiūlymai, kuriuose įskaičiuota ne tik nakvynė, bet ir rožių žiedlapiais papuoštas kambarys, putojantis gėrimas, poilsis privačioje erdvėje su sūkurine vonia ir atpalaiduojančios SPA procedūros.

Romantiškai pratęsti vakarą kviečia „Parko virtuvėlė“

Norintys praturtinti romantišką poilsį kviečiami skaniai pavakarieniauti Provanso stiliumi įrengtoje „Parko virtuvėlėje“. „Esame čia tam, kad sukurtume lankytojams šventę. Norinčius padaryti staigmeną antrai pusei kviečiame nesikuklinti ir kreiptis į mus prieš vakarienę. Romantiškai papuoštas staliukas, laiku įneštas siurprizas ar pyragas su degančiomis žvakėmis, sudainuota sveikinimo daina visuomet nustebina ir pralinksmina žmones, sukuria ypatingą vakaro nuotaiką. Tokios staigmenos lankytojams papildomai nieko nekainuoja, tačiau įspūdžiai lieka ilgam“, – sako „Parko virtuvėlės“ vyresnioji padavėja Daiva Puidokienė.

Norintys pasitarti dėl meniu ar iš anksto rezervuoti staliuką romantiškai vakarienei, kviečiami susisiekti telefonu +370 611 56510.

lt_LTLT