Ką padovanoti vyrui? Geriausios idėjos iš „Atostogų parko“

Norite nustebinti mylimą vyrą, draugą, tėtį, sūnų ar kolegą? Lapkričio 7 dieną pasaulis minės Tarptautinę vyrų dieną, kurios proga mylimus vyrus galite nustebinti ir Jūs. Dalijamės labiausiai vyrams patinkančiomis dovanų idėjomis iš „Atostogų parko“.

Geresnė sveikata – vos per 1 dieną!

Besirūpindami kitais, vyrai dažnai pamiršta laiku pasirūpinti savo sveikata. Ilgas laukimas eilėse ir nejaukūs gydytojų kabinetai tampa dar viena vilkinimo priežastimi. Tačiau medicinos centre „Natura Termo SPA“ į gydomąsias procedūras patenkama greitai, o gydymas vyksta prabangioje SPA aplinkoje. „Vyrai ypatingai vertina vienos dienos gydymo ir sveikatinimo programas, kurių metu gaunama profesionali gydytojo konsultacija ir eilė efektyvių gydomųjų programų vos per vieną dieną“, – priduria medicinos centro „Natura Termo SPA“ vyriausioji administratorė Remigija Nevėrauskė.

Padėkite atsisveikinti su įtampa

Gerai pailsėjus kūnu ir dvasia, mintys tampa skaidresnės, o sprendimai – tikslesni. „Po nuoseklaus viso kūno masažo ar atpalaiduojančio SPA ritualo vyrai dažnai prisipažįsta, kad jaučiasi tarsi grįžę po atostogų, – sako R. Nevėrauskė. – O jei stinga laiko romantikai, kviečiu moteris rinktis SPA ritualą dviem. Malonios patirtys suartina.“

Dovanokite išskirtinį atokvėpį rąstinėje viloje su privačiu kubilu

„Tai šio sezono naujovė, kurią tikrai verta išmėginti, šią išskirtinę vilą įrengėme vos prieš kelias savaites ir tikime, kad ji netruks atrasti savo gerbėjų ratą,“ – sako „Atostogų parko“ viešbučio vadovė Inga Drungilienė.

Rąstinių vilų teritorijos pakraštyje įsikūrusi išskirtinė rąstinė vila – tikra privataus poilsio mėgėjų oazė. Jaukiais naktiniais žibintais išpuošta prabangi terasa leis mėgautis poilsiu gamtos apsuptyje, besiklausant natūralaus miško garsų. Akmenėliais grįstu romantišku takeliu iki čia pat įkurto šildomo kubilo su masažinėmis srovėmis galima nueiti ir basomis.

Dovanokite kūną stiprinančias pramogas

Mėgstantiems sportuoti ar tiems, kuriems sportuoti praverstų kiek dažniau, puiki dovana galėtų būti abonementas į sporto klubą. Besinaudojantys šiuo abonementu lankytojai gali tuo pačiu mėgautis ir šiltais baseinais bei pirtimis.

„Unikalios, pirtininkų vedamos žemaitiškos pirčių programos – tai, ką vyrai tikrai mėgsta, – neslepia viena iš Vandens ir pirčių erdvės vadovių Odilija Karpienė. – Apsilankymas Vandens ir pirčių erdvėje ar net šių apsilankymų abonementas – tai labai mėgstama vyrų dovana. Ypač šaltuoju metų laiku.“

Suteikite laisvę rinktis

Taip gera, kai galima rinktis būtent tai, ko širdis geidžia labiausiai. Suminis dovanų kuponas suteikia laisvę rinktis poilsį Vandens ir pirčių erdvėje, nakvynę patogiame viešbutyje, gardžius „Parko virtuvėlės“ patiekalus ar pasilepinimą medicinos centre „Natura Termo SPA“.

lt_LTLT