Išleisk MEILĘ ATOSTOGŲ!

Išleiskite MEILĘ ATOSTOGŲ!

Jūsų meilė nusipelnė ATOSTOGŲ! Žavingas romantiškas poilsis natūraliame miške įsikūrusioje rąstinėje viloje arba jaukiame viešbučio kambaryje, gausūs pusryčiai stilingame restorane, baseinai ir pirtys, šefo vakarienė žvakių šviesoje ir jausmus suartinantys SPA ritualai poroms – tikras poilsis „Atostogų parke“, kuris suartins jausmus, įžiebs romantikos ugnį, uždegs gyvenimo geismo liepsneles akyse.

Dėmesys įsimylėjėliams

Vasarį didžiausias poilsio ir sveikatingumo kompleksas vakarų Lietuvoje „Atostogų parkas“  skelbia meilės mėnesiu. Jums ir Jūsų antrajai pusei šį mėnesį siūloma gausybė poilsio idėjų. Privačiam poilsiui galite rinktis rąstinę vilą su hidromasažinio vandens kubilu, privačią erdvę su infraraudonųjų spindulių pirtimi ir hidromasažiniu baseinu.

Dviese galite išbandyti ir turkiško hamamo procedūrą. Atsigulus ant marmurinių gultų Jūsų kūnas bus panardintas muilo putose ir masažuojamas įgudusių SPA meistrų rankų.

Apsigaubkite prabanga

Taip pat būtina išbandyti SPA ritualus, kurie atliekami porose. Romantiškai pavadinti SPA ritualai skiriasi procedūrų sudėtimi, naudojama kosmetika bei masažų technika.

Meilės diena paverskite bet kurią dieną pasirinkę ritualą „Meilės diena“. Tai paslaugų kompleksas, apjungiantis kūnus šildančią infraraudonųjų spindulių pirtį, levandomis iškvėpintą vonią bei SPA meistrų atliekamas procedūras.  Kūnai masažiniais judesiais bus nušveisti, įvynioti į odą atgaivinančią ir maitinančią kosmetiką. O tuo metu, kol ilsėsitės įvynioti, Jums ir Jūsų partneriui bus atliekami veido masažai.

Norintiems karališkai pasilepinti dviese, siūlomas ritualas „Jai ir jam“. Šampanas ir vaisiai sūkurinėje vonioje, klasikinė hamamo procedūra bei masažas po jos leis atpalaiduoti kūnus, harmonizuoti sielas.

Prisilieskite saldžiai

Prie meilės galima prisiliesti ir saldžiai. Būtent toks yra „Atostogų parke“ įsikūrusio medicinos centro „Natura Termo SPA“ siūlomas masažas „Saldus prisilietimas“. Šokoladinis fondiu pasinėrus dviese į pieno vonią, viso kūno masažas ir įvyniojimas į prabanga alsuojantį šokoladą. Kol kūnas sotinasi šokolade esančiomis naudingomis medžiagomis, išmanios SPA meistro rankos įgudusiais judesiais atpalaiduos Jūsų ir Jūsų partnerio veido ir galvos raumenis.

SPA centre siūloma meistrių pagalba patirti rojų dviese. Imbierinis vynas rožių žiedlapių vonioje ir masažo meistrų atliekamas masažas leis patirti palaimą nuo galvos iki pirštų galiukų SPA ritualo „Rojus žemėje“ metu.

Į širdį – per skonį

„Atostogų parko“ restoranas „Parko virtuvėlė“ taip pat siūlo pasinerti į žavingus skonių atradimus su mylimu žmogumi. Švęsti gera, kai už Jus viskuo pasirūpinta!

Vasarį čia siūloma romantiška šefo vakarienė žvakių šviesoje, kurią sudaro: šaltas užkandis, karštas patiekalas (galimybė rinktis iš dviejų variantų), desertas, putojančio vyno taurė, kava (arbata).

Ieškoti progų švęsti meilę nereikia, švęskite ją kiekvieną dieną „Atostogų parke“!

Daugiau informacijos ir rezervacija:

 +370 614 21888 arba [email protected]

lt_LTLT