Gydomoji procedūra „Mineralų jūra“

Natura Termo SPA pasididžiavimas – sertifikuoto mineralinio geoterminio vandens gydomoji procedūra „Mineralų jūra“. Šis vanduo išgaunamas iš 2 154 m gylio gręžinio.

Mokslininkai nustatė, kad mūsų naudojamas mineralinis geoterminis vanduo yra prisotintas mineralų: K, Mg, Ca, Cl, todėl teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių, nervų, kaulų ir raumenų sistemų būklę. Panirus į šį nepaprastą vandenį, sumažėja raumenų tonusas, išsiplečia kraujagyslės, gerėja inkstų veikla, suaktyvėja giliųjų raumenų struktūrų kraujotaka, į audinius patenka daugiau deguonies.

Skaityti plačiau

Gydomosios sapropelio procedūros

Gydomasis sapropelis išgaunamas iš Riauškos ežero, esančio Šilalės rajone, Žemaitijoje. Šis purvas turtingas organinėmis ir mineralinėmis medžiagomis, kurias lengvai įsisavina žmogaus organizmas. Jame esantys lipidai turi antibakterinių, antigrybelinių, priešuždegiminių savybių, jie stimuliuoja odos ląsteles.

Natura Termo SPA galite išbandyti unikalias procedūras, kurioms naudojamas 38–40 ºC temperatūros sapropelis.

Skaityti plačiau

Sveikatos specialistų konsultacijos

Įvairių sričių gydytojai ir sveikatos specialistai konsultuoja medicinos centre „Natura Termo SPA“. Pas šiuos specialistus pateksite be jokio ilgo laukimo eilėse, o konsultacija ir gydymas vyks jaukioje SPA aplinkoje. Konsultacijos metu gydytojai maloniai ir diskretiškai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus apie Jūsų sveikatą, paskirs reikalingus tyrimus, procedūras ar įvertins gydymo eigą.

Skaityti plačiau

Lazerinės procedūros ir dermatologija

Jauskitės ramūs rinkdamiesi efektyvumu stulbinančias, tačiau specialiųjų žinių reikalaujančias lazerines procedūras, kurias atlieka profesionalūs gydytojai dermatologai arba sveikatos specialistai. Čia odos gydymui, odos jaunystės ir grožio palaikymui pasitelkiami inovatyvūs metodai, o procedūrų spektras platus: nuo ilgalaikio plaukelių šalinimo iki saugaus kapiliarų gydymo, apgamų šalinimo ar veido odos atjauninimo.

Skaityti plačiau

Kineziterapija ir ergoterapija

Gydymas judesiu – viena svarbiausių reabilitacijos priemonių, nes tinkami kūno judesiai padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę. Kineziterapinės mankštos padeda greičiau atsigauti po ligos ar operacijos, kenčiantiesiems galvos, kaklo, nugaros ar po operacijų atsiradusius skausmus. Praktiniai užsiėmimai vaikams su kineziterapeutu padeda greičiau pasveikti po peršalimo ligų, koreguoja laikyseną ar plokščiapadystę.

Skaityti plačiau

Gydomosios terapijos ir mineralinės inhaliacijos

Druskų kambarys (haloterapija) ir mineralinės bei bičių pikio inhaliacijos gydo imuninę sistemą, atpalaiduoja bronchus ir pasižymi priešuždegiminiu poveikiu. Tai puiki viršutinių kvėpavimo takų ligų gydymo priemonė.
Deguonies terapija skatina kvėpavimo funkcijas, suteikia energijos, užtikrina, kad visas organizmas ir organai geriau funkcionuotų bei atliktų savo užduotis. „BIOPTRON“ šviesos terapija padeda gerinti mikrocirkuliaciją, kolageno gamybą ir odos kokybę bei žaizdų gijimą, malšinti skausmą.

Skaityti plačiau

Gydomosios parafino kaukės

Gydomosios parafino kaukės rekomenduojamos esant nugaros ar sąnarių skausmams, efektyviai atpalaiduoja raumenis, mažina jų sąstingį ir stimuliuoja kraujotaką. Parafino vonelė atpalaiduoja pavargusias rankas ir kojas, maitina, drėkina bei gerina kraujotaką.

Skaityti plačiau

Gydomieji masažai

Gydymas prisilietimu naudojamas nuo neatmenamų laikų, o šiuolaikinis mokslas jau įrodė gydomojo masažo naudą sveikatai. Profesionaliai atliekamas masažas pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, malšina streso padarinius ir skausmus ir padeda organizmui greičiau atsistatyti po traumų ar ligų.

Skaityti plačiau

Gydomosios vonios

Gydomųjų procedūrų vonioje metu atpalaiduojami kūno raumenys ir nervų sistema, suaktyvėja odos aprūpinimas krauju, skatinama odos regeneracija.

Skaityti plačiau