Gintaro nauda SPA procedūrose: sveikatai ir grožiui

Gintaras – Lietuvos auksas, apipintas legendomis. Nuo seno gintaras naudojamas medicinoje ir kosmetikoje. Pastaroji praktika gyva ir šiandien. Gintaras plačiai naudojamas gaminant kosmetikos priemones ir grožio bei SPA procedūroms.

Gintaro rūgštyje aptinkami net 24 cheminiai elementai, gausu sveikatai naudingų mineralų, kurie itin vertingi odai. „Gintaro dalelės labai smulkios, todėl itin lengvai prasiskverbia į odą. Dalelės atstato drėgmės balansą, slopina laisvųjų radikalų poveikį“, – teigia „Atostogų parko“ SPA centro grožio terapeutė Sandra Martinonytė.

Gintaras pasižymi antibakteriniu poveikiu, jis slopina uždegimo procesus, gerina žaizdelių gijimą, stimuliuoja ląstelių atsinaujinimo procesus. Pasak grožio terapeutės S. Martinonytės, naudingiausias odai yra Baltijos jūros gintaras. „Moksliškai įrodyta, kad švariausias ir geriausiomis savybėmis pasižymintis yra Baltijos jūros gintaras, todėl kosmetika, pagaminta su šiuo gintaru, yra viena veiksmingiausių“, – tikina „Atostogų parko“ SPA grožio specialistė.

Kosmetikai naudojamas specialiai apdorotas natūralus gintaras. Gabalėliai malami ir sijojami per skirtingo dydžio akutes – taip išgaunama gintaro pudra. Nuo kūno šilumos sušilęs ar kitaip pašildytas gintaras ima skleisti unikalų aromatą, kuris per kvėpavimo takus patenka į organizmą, taip stimuliuodamas ir centrinę nervų sistemą.

„Gintaras teigiamai veikia ir endokrininę sistemą. Anksčiau vaikų darželiuose auklėms ir vaikams buvo kone privaloma nešioti gintarinius karolius, nes šie daro įtaką tinkamai skydliaukės veiklai“, – apie gintaro naudą pasakoja S. Martinonytė.

Gintaru alsuojančiame „Atostogų parko“ SPA centre kviečiama išbandyti kūno ir veido procedūras su kosmetika, kurios sudėtyje yra gintaro. Kviečiama pasimėgauti kūno šveitimu su gintaro šveitikliu, įvyniojimu į gintaro kaukę, gintaro pintų masažu, veido šveitimu su gintaro pudra, gintarine veido kauke.

Registracija SPA procedūroms su gintaru: tel.: +370 60785888 arba el.paštu: [email protected].

lt_LTLT