Geriamas vanduo su gintaru – pagalbininkas puikiai savijautai

Gintaras plačiai minėtas dar Antikos laikais. Prieš tūkstančius metų šis mineralas buvo gabenamas iš Šiaurės ir Baltijos jūrų krantų Vyslos ir Dniepro upėmis į Italiją, Graikiją ir Egiptą. Gintarui jau daugiau nei 50 milijonų metų.

Dar senovėje žmonės tikėjo gintaro gydomąja galia ir jį labai vertino. Senovės lietuviai iš gintaro gamindavo amuletus, gintarą siejo su žodžiu „ginti“, nes tikėjo, kad gintaras apsaugos nuo nužiūrėjimo, ligų ir nelaimių. 100 gramų gintaro yra 81 g anglies, 7,3 g vandenilio ir 6,34 g deguonies, truputis sieros, azoto ir kitų mineralinių junginių.

Pasak natūralios medicinos šalininkų, gintaras savo gydomosiomis savybėmis pranoksta net tauriuosius metalus, o ypač vertinamas yra Baltijos gintaras, nes jo išskiriama gintaro rūgštis teigiamai veikia žmogaus organizmą. Gintaras padeda kovoti su skydliaukės negalavimais, kurių priežastis gali būti jodo trūkumas, o jo gintare apstu. Taip pat teigiama, kad nešiojant gintaro karolius ne tik pagerėja skydliaukės veikla, bet ir regėjimas. Gintaro diržo segėjimas malšina radikulito skausmus, gintariniai masažuokliai pasižymi didesniu efektyvumu.

Gintaro vandens nauda sveikatai

Gydomasis mineralas gintaras puikiai praturtina ir geriamąjį vandenį. Europoje tai populiarėjanti sveikatinimo priemonė, kurios paragauti siūloma įvairių pristatymų metu. Gintaro vanduo taip pat laikomas ir bioenergetiniu, nes gintaro mineralai savyje turi sukaupę itin dideles jodo ir saulės energijos dozes.

Šis vanduo – šviežios energijos pliūpsnis visam organizmui. Gintaro vanduo suteikia jėgų, sveikatos ir grožio, atkuria kūno skysčių balansą, gerina virškinimo ir išskyrimo sistemą, kvėpavimo takus, stiprina širdį ir reguliuoja kraujospūdį.

Natūralios medicinos šalininkų teigimu, gintaro vanduo taip pat gerai veikia endokrininę sistemą, valo kepenis bei lygina ir atgaivina odą. „Atostogų parke“ galite paragauti gintaro vandens, puošto pušų šakelėmis ar mėta. Tai itin naudingas ir gaivus vanduo, kuris pilnas naudingųjų mineralinių medžiagų.

Toks vanduo ne tik gražiai ir estetiškai atrodo stikliniame geriamojo vandens butelyje, bet ir prisideda prie sveikatos stiprinimo. Gintaro vanduo yra visiškai saugus naudoti.

lt_LTLT