Žibintais virtę moliūgai sužibs ir pajūryje

Visame pasaulyje sparčiai populiarėjanti tradicija – spalio 31-ąją skaptuoti moliūgus ir juos paversti šviečiančiais žibintais vis giliau įsišaknija ir Lietuvoje. Kasmet tokių švenčių vis gausėja. Šiemet Visų šventųjų dienos išvakarėse tokią šventę, jau antrus metus iš eilės, turės palangiškiai, Kretingos rajono gyventojai ir svečiai.

Šventės organizatoriai ragina ne tik apsilankyti renginyje, bet ir prisidėti prie įspūdingo reginio kūrimo. Kiekvienas lankytojas kviečiamas drauge su šeima išskaptuoti moliūgą, paversti jį šviečiančiu žibintu ir atsivežti savo kūrinį į šventę. Pasak organizatorių, gražiausius moliūgus atnešę šventės dalyviai bus apdovanoti vertingais poilsio ir sveikatinimo komplekso „Atostogų parkas“ įsteigtas prizais.

„Tai bendruomeniškumą ir šeimos ryšį skatinantis renginys. Pagrindinis mūsų siekis, kad žmonės pabūtų vieni su kitais, pabendrautų. Norime parodyti, kad ruduo taip pat gali būti jaukus ir kupinas įspūdžių“, – teigia „Atostogų parko“ viešųjų ryšių ir rinkodaros specialistė Aistė Tunaitytė.

„Šviečiančių moliūgų nakties“ šventė vyks „Atostogų parko“ Etnografijos kaimelyje. 

Pasak šventės organizatorių, sutemus šviečiantys moliūgai Etnografijos kaimelyje atrodo jaukiai ir mistiškai, moliūguose žybsinti liepsna ramina. „Kviečiame šeimas pabūti kartu, praleisti laiką bendraujant, o taip pat dalyvauti konkurse ir laimėti vertingų prizų“, – sako A. Tunaitytė. Laukiami visokie moliūgai: maži, dideli, gigantiški, mieli, linksmi, pikti ir kitokie kūriniai.

Šviečiančių moliūgų naktis vyks spalio 31 dieną (antradienį) 19 val. Etnografijos kaimelyje ir viename iš „Atostogų parko“ restoranų „Old Fox Grill“. Gražiausio moliūgo konkurso nugalėtojų apdovanojimas vyks 21 val. restorane „Old Fox Grill“.

Daugiau informacijos [email protected] arba tel. +37061426988

en_GBEN