Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius su oficialiu vizitu lankėsi „Atostogų parke“

Šiandien Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius Kretingoje susitiko su savivaldos ir verslo atstovais. V. Sinkevičius apsilankė sėkmingiausiai Kretingos rajone dirbančiose įmonėse. Vienu iš ministro ir jo delegacijos aplankytu objektu tapo didžiausias Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“.

Kalbėjosi apie sukurtas darbo vietas ir paslaugų prieinamumą lankytojams

LR Ūkio ministro Virginijaus Sinkevičiaus, Ekonomikos komiteto pirmininko Rimanto Sinkevičius, Seimo nario Antano Vinkaus, Kretingos rajono mero Juozo Mažeikos, Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Virginijaus Domarko ir atstovų delegacija apžiūrėjo „Atostogų parko“ rąstines vilas, prabangias SPA patalpas, vidaus ir lauko baseinus, vienintelį Lietuvoje sveikatinimui skirtą itin aukštos mineralizacijos natūralaus mineralinio geoterminio vandens baseiną ir tik prieš keletą savaičių duris atvėrusią pirmąją pasaulyje tokio masto natūralaus gintaro pirtį.

„Dideliu ir patraukliu turizmo objektu tapęs „Atostogų parko“ kompleksas – gyvas pavyzdys, kaip gali būti efektyviai įsisavinamos Europos fondų ir Ūkio ministerijos skirtos lėšos,“ – teigė V. Sinkevičius, stebėdamasis lankytojų gausa. Ministrą V. Sinkevičių domino ne tik komplekso dydis, čia teikiamos SPA, sveikatingumo ir sveikatinimo paslaugos, sukurtos darbo vietos, bet ir šių paslaugų prieinamumas ir patrauklumas paprastiems žmonėms.

Nedidelės standartinės nakvynės, SPA ir sveikatinimo paslaugų, maitinimo, Vandens ir pirčių erdvės bilietų kainos taip pat tapo delegacijos narių pokalbių tema. Ypatingai buvo pasidžiaugta pirmosios pasaulyje tokio masto natūralaus gintaro „Saulės“ pirties prieinamumu paprastiems lankytojams, mat įėjimas į šį išskirtinį objektą papildomai lankytojams kainuoja tik tris eurus.

Ministras domėjosi galimybe pailsėti su šeima

Vizito metu sulaukta ir mažiau oficialių pokalbių. Pats būdamas jaunu tėvu, Ūkio ministras aktyviai domėjosi Edukacinė vaikų studija ir užsiėmimais vaikams. Pasidžiaugta, kad puikiai įgyvendinta misija teikti kokybiškas paslaugas visai šeimai.

en_GBEN