TOP dovanų idėjos tėčiui

Gera atsidėkoti tėčiams už rūpestį ir dovanoti jiems poilsį, stiprinantį sveikatą. 

Artėjančios Tėvo dienos, kurią šiemet švęsime birželio 2 dieną, proga kviečiame tėčius nustebinti dovana, kuri bus ne tik maloni, bet ir naudinga sveikatai. 

Leiskite rinktis patiems – Dovanų kuponas

Dovanoti laisvę rinktis gali būti viena iš geriausių idėjų. „Atostogų parko“ dovanų kuponai galioja net 12 mėn. nuo jų įsigijimo datos, o panaudoti jį galima beveik visoms čia teikiamoms paslaugoms: poilsiui šiltuose baseinuose ir pirtyse, SPA ir gydomosioms procedūroms, viešbučio paslaugoms ir net gardiems „Parko virtuvėlės“ patiekalams. Jums tereikia pasirinkti norimą dovanoti sumą, o tėčiui teliks pasirinkti ir suplanuoti nepakartojamą poilsį „Atostogų parke“.

Su šiuo kuponu galima atsiskaityti už įvairias paslaugas. Kuponas galioja 12 mėnesių.

Dovanokite trumpas atostogas

Poilsio akimirkos, laikas praleistas gamtoje su svarbiausiais žmonėmis – brangiausia dovana, kurią šiais laikais galime vieni kitiems įteikti. Valandėlės laiko sau labai trūksta ir vyrams.

„Pasimėgauti vasaros teikiamais malonumais komfortiškai įrengtoje lauko baseinų erdvėje, o po dienos įspūdžių pailsėti jaukiame ir erdviame viešbučio kambaryje arba ekologiškoje rąstinėje viloje, apsilankyti čia pat esančiame restorane ar užsisakyti nuo galvos iki kojų pirščiukų atpalaiduojantį SPA masažą – štai tokias atostogas mylimiems tėčiams užsako mūsų lankytojai. Tai poilsis ir kūnui, ir sielai,“ – sako „Atostogų parko“ viešbučio vadovė Inga Drungilienė.

Dovanokite kūną stiprinančias pramogas

Mėgstantiems sportuoti ar tiems, kuriems sportuoti praverstų kiek dažniau, puiki dovana galėtų būti abonementas į sporto klubą. Čia tėčiai ras ramią aplinką ir visą kokybiškam sportui būtiną įrangą. Treniruotę galite derinti su maloniu apsilankymu Vandens ir pirčių erdvėje.

Dovanoti galite ir abonementus į Vandens ir pirčių erdvę. Jūsų tėčiai galės sportuoti 25 m. ilgio plaukimo baseine, keturis kartus per dieną vykstančiose treniruotėse vandenyse, išbandyti kas valandą vykstančias pirtininkų programas ir pasimėgauti visais kitais SPA erdvės teikiamais malonumais – burbulinėmis voniomis, vandens kaskadomis, masažinėmis srovėmis. Abonementas – puiki proga Jūsų tėčiui sveikatinimasi įsitraukti į savo rutiną ir paversti maloniu įpročiu. 

Dovanokite gyvenimą be įtampos

Patiriantiems daug įtampos ir streso, rekomenduojamas viso kūno masažas. Po klasikinio/atpalaiduojančio masažo jaučiamasi tarsi grįžus po gerų atostogų – štai tokio gilumo atsipalaidavimą jiems pavyksta patirti vos per valandą. Gerai pailsėjus kūnu ir dvasia, mintys tampa skaidresnės, o sprendimai – tikslesni.

en_GBEN