Tarpmiestinėse plaukimo varžybose pergalę lėmė viena sekundė

9 skirtingų Lietuvos miestų paskirti atstovai šiandien tarpusavyje rungtyniavo draugiškose plaukimo varžybose rudens taurei laimėti „Plauk už miestą 2017“.

Į šias plaukimo varžybas buvo kviečiamos visos Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybės. Varžytis pasiryžo ir savo atstovus paskyrė Kretingos, Jonavos, Neringos, Šilutės, Plungės, Klaipėdos, Mažeikių, Palangos miestų ir Klaipėdos rajono savivaldybės.

Kiekvieno miesto ar rajono atstovas varžybų metu įveikė 50 metrų distanciją laisvuoju stiliumi. Pirmoji vieta ir „Atostogų parko“ rudens taurė atiteko greičiausiai šį atstumą nuplaukusiam Neringos plaukikui Artur Sporychin. 50 metrų atkarpą plaukikas įveikė per 26,37 sek. ir tapo turnyro čempionu. Neringos atstovas miesto vardą gynė ir pavasario taurės turnyre, tuomet jis pademonstravo antrą geriausią laiką ir tapo varžybų vicečempionu.

Antrąją vietą iškovojo Klaipėdos atstovas Žilvinas Liekis, kuris distanciją įveikė per 27,54 sek., nuo nugalėtojo atsilikęs vos daugiau nei 1 sekunde. Trečiąją vietą užėmė Mažeikių miesto atstovas Kasparas Stonkus, kuris 50 metrų nuplaukė per 28,47 sekundes.

Plaukimo varžybas jau trečiąjį kartą organizuoja 12 baseinų turintis „Atostogų parkas“. Varžybų organizatorių siekis – skatinti miestų draugystę ir bendradarbiavimą. „Šiomis varžybomis siekiame skatinti miestų draugystę ir paraginti žmones rinktis sveiką gyvenimo būdą, o laisvalaikiui rinktis aktyvų poilsį ir bendravimą. Džiaugiamės, kad plaukti už savo miestą jau tapo tradicija“ , – sako „Atostogų parko“ viešųjų ryšių ir rinkodaros specialistė Aistė Tunaitytė.

Varžybų „Plauk už miestą 2017“ rudens taurės rezultatai:

1. Neringa (Artur Sporychin, 26,37 sek.)
2. Klaipėda (Žilvinas Liekis 27,54 sek.)
3. Mažeikiai (Kasparas Stonkus 28,47 sek.)
4. Kretinga (Steponas Baltuonis 32,84 sek.)
5. Klaipėdos raj. (Aida Vilimienė 33,32 sek.)
6. Jonava (Deividas Klovas 35,48 sek.)
7. Šilutė (Rokas Domeikis 35,52 sek.)
8. Palanga (Gedinimas Lukošis 39,62 sek.)
9. Plungė (Alvydas Viršilas 39,72 sek.)

Plaukikai iškovojo nuolaidas atstovautų miestų ir rajonų gyventojams

Visi prizininkai buvo apdovanoti „Atostogų parko“ rudens taurėmis, o taip pat savo miestų ar rajonų gyventojams savo pergale suteikė nuolaidas lankytis poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“.

Visi neringiškiai iki gruodžio 20 dienos (imtinai) galės pasinaudoti 30 proc. nuolaida apsilankymui Vandens ir pirčių erdvėje. 25 proc. nuolaida tokiomis pačiomis sąlygomis naudosis ir Klaipėdos gyventojai. Mažeikių gyventojams už atstovo iškovotą 3 vietą suteikta 20 proc. nuolaida apsilankymui „Atostogų parko“ Vandens ir pirčių erdvėje. Prizinių vietų neužėmusios savivaldybės apdovanotos 15 proc. nuolaida apsilankymui Vandens ir pirčių erdvėje.

Nuolaida galioja nuo rugsėjo 18 dienos iki 2017 m. gruodžio 20 d. (imtinai) pateikus dokumentą su nurodyta gyvenamąja vieta.