Taikliausios dovanų idėjos moterims

Artėjant didžiosioms metų šventėms, mylimas moteris norisi nustebinti ypatingomis dovanomis. Kad sėkmingai pasirinkti būtų lengva, dalijamės taikliausiomis dovanų idėjomis merginoms ir moterims.

Give the gift of rest

Kad moteris jaustųsi palepinta nuo galvos iki kojų pirštų galiukų, dovanų įteikite nepamirštamą SPA ritualą. „Moterys mėgsta visumą, tad po SPA ritualų jos būna puikiai pailsėjusios, pagražėjusios ir laimingesnės. Tokio pilnaverčio poilsio kūnui ir sielai jos paprastai nesitiki, tad po SPA ritualų dažnai dėkoja ne tik mūsų specialistams, bet ir dovaną įteikusiam asmeniui“, – patarimu dalijasi „Natura Termo SPA“ vyriausioji administratorė Remigija Nevėrauskė. Pasak jos, SPA ritualų metu apgalvota kiekviena smulkmena: kūnas lepinamas atpalaiduojančiomis voniomis, viso kūno šveitimu ir masažu, įvairiomis kaukėmis ir kitomis maloniomis SPA procedūromis. Be to, SPA ritualą pirkti pigiau, nei tas pačias procedūras atskirai.

Dovanokite romantiką

Nuolat skubančiame pasaulyje moterys dažnai pasiilgsta romantiško laiko dviese. Atpalaiduojantys masažai, odą švelninančios, maitinančios ir gaivinančios procedūros, privati erdvė ir romantiška aplinka – atradę šiuos SPA ritualų malonumus dažnai sako, kad tokį poilsį būtina patirti kiekvienai porai.

„Romantiškai leidžiamas laikas dviese, kurio metu patiriamos malonios SPA procedūros, dovanoja ypatingus įspūdžius poroms ir jas suartina. Kasdieninė rutina nutolsta ir pora iš naujo atranda vienas kitą. Galbūt tokia dovana – būtent tai, ko reikia romantikos ir smagaus laiko dviese pasiilgusiai Jūsų žmonai ar mylimajai?“ – pataria R. Neverauskė.

Give the gift of wish fulfillment!

„SPA ritualai ar procedūros tinka ir patinka beveik visoms moterims, tačiau kai kurios procedūros gali netikti. Ypač atsargiai patariu rinktis gydomąsias procedūras ar šildančius įvyniojimus“, – pataria R. Neverauskė. Vyresnis amžius, prasirgtos ligos, aukštas kraujo spaudimas gali riboti procedūrų pasirinkimą, tad būtina į tai atsižvelgti.

„Jei dvejojate dėl procedūros pasirinkimo, visada patariame ir padedame išsirinkti. Laukiame skambučių telefonu +370 607 85888 arba elektroninių laiškų adresu [email protected]. Taip pat saugu ir paprasta dovanoti SPA dovanų kuponą – tokiu būdu leisite moteriai pačiai išsirinkti“, – išeitį siūlo R. Neverauskė.

en_GBEN