Sveikesni per 1 dieną: naujos sveikatos stiprinimo programos

„Žmonės vis labiau ima branginti laiką, ir dažnai jo pritrūksta svarbiausiam asmeniui – sau. Tačiau tik būdami stiprios sveikatos galėsime spėti nuveikti daugiau ir jaustis puikiai,“ – sako „Atostogų parko“ komplekse įsikūrusio medicinos centro „Natura Termo SPA“ gydytojas Nerijus Kemeklis.

Skubantiems šio komplekso specialistai siūlo išbandyti naujieną: net 6-ias naujas gydomąsias ir sveikatą stiprinančias vienos dienos programas. Tuo pačiu ilgalaikiam, sveikatą stiprinančiam poveikiui, specialistai sudaro ilgesnės trukmės procedūrų programas, pritaikytas indvidualiam poreikiui.

Problemas sprendžia greitai ir efektyviai

Vos viena diena kokybiško poilsio ir išmintingai sudėliotų sveikatą stiprinančių procedūrų programa gali padėti atgauti jėgas ir pasijusti geriau. „Svarbiausia, kad procedūros, kurios yra atliekamos, būtų efektyvios ir spręstų konkrečias problemas, – pažymi N. Kemeklis. – Būtent taip ir sudėliojome naująsias programas: suteikiame profesionalią gydytojo konsultaciją ir eilę viena kitą papildančių, sveikatą stiprinančių ir gydomųjų procedūrų. Klientas pagalbą gauna čia ir dabar: jokių ilgų eilių ar laukimo tarp procedūrų.“

Medicinos centro „Natura Termo SPA“ specialistų gretose – fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai, gydytojai dermatologai, kineziterapeutai, masažuotojai, osteopatai, ergoterapeutai ir kiti sveikatos ir grožio srities specialistai. Suvienijus žinias, buvo atrinktos dažniausiai klientams iškylančios sveikatos problemos ir sukurtos jas sprendžiančios programos. Vienos dienos programų metu atliekamų procedūrų poveikis pagrįstas natūralumu ir tausoja sveikatą, dauguma jas išbandžiusiųjų palengvėjimą pajunta iškart. Prireikus, klientams gali būti sudaromas ir ilgalaikio svekatinimo bei gydymo planas.

Įtraukta ir unikali procedūra

Tarp daugumos dienos programas sudarančių procedūrų įtraukta ir unikali, tik „Atostogų parke“ atliekama gydomoji mineralinio geoterminio vandens procedūra „Mineralų jūra“. Šis vanduo išgaunamas iš „Atostogų parkui“ priklausančio 2154 metrų gylio gręžinio ir pasižymi itin didele ištirpusių druskų koncentracija, siekiančia net 80 g/l., yra turtingas sveikatai naudingų mineralų K, Mg, Ca, Cl. Tyrimus su šiuo vandeniu atlikę mokslininkai nustatė sveikatą stiprinantį jo poveikį: po procedūrų gerėjo tiriamųjų darbingumas ir miego kokybė, mažėjo įtampa ir stresas, lengvėjo įvairių odos sudirgimų simptomai ir raumenų, sąnarių skausmai.

Mineralinio geoterminio vandens ir sapropelio procedūrų poveikį sveikatai prieš kelis metus „Atostogų parke“ išbandė ir praeityje garsios muzikos grupės „Junior“ vokalistė Rosita Paulauskaitė. Pasak jos, šios procedūros padėjo jai suvaldyti nemalonius žvynelinės simptomus ir išvadavo nuo būtinybės naudoti hormoninius preparatus, brangius kremus ir procedūras. Jos įspūdžius galite matyti filmuotame interviu.

Mineralinio geoterminio vandens procedūrų kursą atlikusi gydytoja Vida Pagojienė taip pat įsitikino jų veiksmingumu: procedūros jai padėjo sureguliuoti kraujospūdį, pagerėjo miego kokybė, o oda tapo minkšta ir švelni. Dabar mineralinio geoterminio vandens procedūras ji drąsiai rekomenduoja ir kitiems.

Medicinos centras „Natura Termo SPA“ yra įsikūręs antrajame sveikatinimo ir gydymo komplekso „Atostogų parkas“ aukšte. Pasitarti ar užsiregistruoti procedūroms ar programoms galima +370 607 85888 or [email protected]

Lankytojai mielai kviečiami į procedūras atvykti suderintu laiku ir išvengti procedūrų laukimo. Siekiant didesnio lankytojų saugumo čia patalpos valomos, dezinfekuojamos ir vėdinamos nustatytais intervalais, o po kiekvienos atliktos procedūros papildomai dezinfekuojamos itin veiksmingomis germicidinėmis UVC lempomis.

en_GBEN